Jump to content

odjava sa zdravstvnog bez otkaza


IMT

Preporučene objave

pozdrav svima, moja situacija je ovakva: 22.12.2013. otišao sam na bolovanje jer imam problema s kralježnicom i svake godine imam pravo na stacionirano liječenje u toplicama što sam i rekao poslodavcu prilikom zapošljavanja. ugovor mi je na neodređeno. još uvijek sam na bolovanju jer su mi određene nove terapije od strane fizijatra i sve i kad sam poslodavcu 2.1. nosio doznake, rečeno mi je da njemu to ne treba, da je on mene odjavio 9.12. jer sam ja predominantan i njega peče želudac kad ja radim i takve gluposti i nek dođem sutra po svoje papire. došao sam znači 3.1. i na poslu me dočekala samo odjava za zdravstvenog i mirovinskog bez ikakve odluke o otkazu bez da sam išta morao potpisati. na odjavi s mirovinskog samo je pisalo kao razlog otkaza smanjenje posla. prema tome vjerojatno on smatra da je to poslovno uvjetovan,što je nedozvoljeno jer već netko radi na tom mom mjestu. sad, ja znam da je otkaz nezakonit, da mi nije odjave vratio u roku i time čini prekršaj i pisat ću zahtjev samo me zanima šta točno on mora sadržavati, ok, ako je takva situacija ja se ni ne želim tamo vratiti ali imam neka svoja prava primjerice za otkazni rok i naknadu za neiskoršten godišnji i što je najvažnije zanima me pošto je odjava bila 9.12. i iako je nezakonita dali da se prijavim na hzzo jer nemogu si priuštit da ostanem bez zdravstvenog pošto sam stalno po doktorima. molim vas odgovor jer mi je hitno imam još dva dana za prijavu na hzzo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija