Jump to content

prijelaz preko pruge !


ilija cosic

Preporučene objave

vozio sam se 40 ,vec sam bio na sredini pruge i upalila se signalizacija ,znaci ni u kojem slucaju nisam mogao stati , ...u drugome smjeru je bio policiski presretac , te mi rekao da ga pratim , ponasao se jako bahato ! nije davao zmigavac , prelazio je preko pune crte, zaustavio me na autobusnoj stanici .. reko je da mu dam isprave , i onda je rekao da sam presao preko crvenoga i da se rampa bila spustala sta nije ni u kojem slucaju istina ! kada sam mu rekao da to nije istina rekao je da ce mi kazna doci doma , nesto je upisao u svoju biljeznicu i to je to ! niti mi je ikakvu kaznu dao niti mi je pokazao snimku posto ima u presretacu kameru ,znaci nista mi nije dao rekao mi je da se nece raspravljati zatvorio je prozor i otisao ! sta da radim sada ???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Čekajte prekršajni nalog.

 

Kada stigne napišite da prigovarate na njega i da se ne osjećate krivim.

 

Proučite link ispod.

 

http://www.legalis.hr/forum/entry.php/11-Prigovor-na-prekr%C5%A1ajni-nalog

 

Stići će poziv na sud, uredno se odazovite, tamo recite baš sve, gdje ste se vi nalazili, a gdje se nalazila policija, te objasnite kakva je bila vidljivost s obzirom na razinu željezničke pruge.

 

Sud neće zanimati kako se policajac ponašao, to nije njihov posao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Doći će poštom.

 

Nije dužan snimati, ali je dužan nalaziti se iza vas.

 

Po vašem ponašanju, a i po vašem kazivanju kako se ponašao policajac zaključujem da stvarno jeste prošli kroz čisto crveno svjetlo, stoga prigovor treba napisati hladne glave i ponašati se cool na sudu, jer u protivnom slijedi kazna.

 

Trebate se bazirati da se policija nije nalazila iza vas i da sa one pozicije nasuprot nisu u potpunosti mogli dobro vidjeti situaciju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

neznam uopce sta da radim sada

Još jednom pročitajte prvu rečenicu posta #2.

 

Nikakvi šabloni ne pomažu, kad sud vidi unificirani prigovor potpuno neprilagođen vašem slučaju slijedi sigurna kazna.

 

Pomažu prigovori napisani iskreno običnom rukom i usmene obrane na sudu.

 

Neću nagađati zašto vam je toliko potreban taj šablon.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija