Jump to content

prvo zaposlenje- apsurd


Matija Pintarić

Preporučene objave

Poštovani,

imam pitanje pa ako neko zna odgovor bio bih mu zahvalan. Ovakva je situacija. Zavšio sam fakultet prošle godine. Do sad nisam imamo radno iskustvo, tj. nisam imao ni radnu knjižicu. I sad napokon nađem poslodavca i da koristi povlasticu na mene na moje prvo zaposlenje dođe do problema da ja već imam radno iskustvo kad ono ispadne da sam 2009. godine bio u izbornoj komisiji u našoj općini i sada su problemi glede izvadka potvrde da za budućeg poslodavca s obzirom da bi mi to bilo prvo zaposlenje.

 

Sad Pitanje. Da li ja sad nakon što sam zavšio faks ne mogu imati pravo na prvo zasposljenje, jer sam već bio zaposleni jedan dan? a ni ništa nisam potpisao osim kad su mi dalo novce

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kao što Rubens kaže - participiranje u izbornom povjerenstvu ili biračkom odboru ne smatra se zaposlenjem ni u kojem pogledu. Iako podliježe plaćanju poreza (eventualno i prireza) te doprinosa po osnovi isplaćene naknade.

 

Netko pokušava biti "veći vjernik od Pape". Ili vam, kak bi Zagorci rekli - "smješta pušku".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija