Jump to content

pomoc i savjeti , kazneni postupak


igorsb1

Preporučene objave

bok, svaki komentar je dobrodosao ako je normalan xD, imao sam sukob s jednim deckom pocelo je preko fejsa prijetnje , prijetio mi se da ce mi doci kuci i nakon nekog vremena to se i desilo bila je noc 8 sati , i zvao me izaso sam van u dvoriste i reko sam mu da me nezanima sta govori i takoc a on je obicni kao nabildani umisljeni frajer, i iznenada me srusio i htjeo tuc i ja sam se digao i udario ga jednom i on je pao i pobjego kod komsije di je i dosao s autom iz drugog je sela, i zvala je mama policiju i sve to zapisano , i sad je situacija slijedeca, nalagao je da sam ga na kolniku ispred moje kuce boxerom udario, sto mi je za plakat smjesno koja laz, ugl imao je puknuce nosne kosti s pomakom sto je teska ozljeda, i ja sam sebi uzeo odvjetnika, imam na fejsu poruke di mi je stalno prijetio da ce mi doc kuci , i prije nego je i dosao jednom sam nazvo policiju i reko da mi se prijeti znaci sigurno je zabiljezeno i to, on je dosta nasilan vjerujem poznat vec u policiji zbog neceg takog, znaci totalno izmisljena prica na kolniku i boxer a s tim bi ga ubio reko je i odvjetnik , a i policija nije ni trazila boxer jer je to mozda i kasnije smislio slao je poruke i da sam ga kamenom udario pa je onda dosao na boxer i et imao je nekog i laznog koji je iso dat iskaz, idem i ja dat svoj s odvjetnikom za par dana, pa ak mozete rec dali se trebam brinit previse dali moze takva jadna velika laz proc da se ja u svom dvoristu nesmijem ni obranit, znaci jedan udarac, i pustio sam da pobjegne , nikakav napad vise, :( i nakon toga je jos slao poruke da dodjem grad se nac ako se nebojim da jos jednom dobijem i da imam srece sto sam pobjego ukucu i da mi je razbio arkadu, znaci to su provokacije jer je htjeo da dodjem i da dobijem il od nekog od njegovih il da mu nest opet napravim da bude zamene gore, imam iz bolnice papir da mi je saka bila malo natekla i da imam pogreban lakat i malo ruku i to je to .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Igore, jedna od ključnih stvari u ovom predmetu biti će ova vaša komunikacija preko Facebooka. Jer ukoliko u toj komunikaciji oboje prijetite jedan drugome i pozivate se (ili dogovarate) na međusobni obračun - tada će se vrlo teško itko od vas moći pozivati na nužnu obranu.

 

Sve ostalo biti će stvar dokazivanja - velite kako ovaj drugi ima "lažnog svjedoka", jel imate vi kojeg svjedoka samog sukoba (možda nekog od ukućana)? Također, što je policija učinila po pozivu vaše majke na dan sukoba?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala puno na odgovorima , znace mi . jer je ovo prejadno i smjesno ,sto uopce moram ic u policiju malo malo i odvjetnika sam si uzeo jer mama je na mojoj strani samo zato sto je bilo kodmene u dvoristu i sto zna da nikakav boxer nepostoji, sto se i odvjetnik nasmijao jer nisu ni trazili boxer policajci to je kasnije izmislita prica, povuko je to iz mog dvorista na kolnik i jos boxer umjesao, ja se nisam nikad htjeo tuc i nisam nikad imao problem s policijom zbog nekog sukoba a taj decko mislim da je jer je i policajac reko da je on poznati pacijent, nabildan je i glumi facu a takve nepodnosim bas,, znaci ovako, ja sam prije tog sukoba jednu vecer zvao policiju i rekao da mi se prijeti ta i ta osoba da ce mi doc kuci,, znaci vjerujem da ce moc i provjerit u policiji da su primili taj poziv,,, a sto se tice facebooka, tu je bilo vrijedjanja moje obitelji i ja sam njegovu, ,,, slucaj se neodnosi na vrijedjanje ,,,, a to sto si rekao prijetnje i poziv na sukob, e to je na mojoj strani, ponavljam nisam agresivac a on je, on je od pocetka prijetio da mi dolazi kuci i da cu nestat da ce me slomit, a ja nisam nijednom njemu rekao ni da cu ga udarit ,,, a nakon te veceri kad je dobio sto je trazio , je pisao poruke da sam ga kamenom udario i da sam pobjego ukuci sa svojom babom znaci ponizavanje iz ocaja,, i jos je nakon toga poslao par poruka da mi je razbio arkadu i da sam pobjego i da ak se neznam tuc da sam trebao rec, i da me poziva u brod da to rijesimo opet da jos jednom dobijem po svojoj bolesnoj glavi,,,,,,, i tu vecer je i na svom facebook profilu napisao status zamene kojim me vrijedja znaci sramocenje mene, ja sam naravno bio ljut zbog toga svega, pricao je po kaficima da me razbio , a samo me srusio i imao sam pogreban lakat i ruka mi je desna bila natekla malo , a njemu slomita nosna kost s pomakom,, znaci nakon toga me jos provocirao da dodjem , mozda je htjeo da mu jos nesta napravim il tako nest ko zna, ja imam jedva 65 kg a njega boli sto mi nemoze nista a pokazuje se svima da je frajer, naravno da imam i mama i baka i brat i preko susjed svi znaju to ,a smjesno je sto je i policija tu vecer vidila di je bio sukob u mom dvoristu a to nepostoji vise neg je kolnik i boxer, i zamisli ti to pa jos sam mu i govorio da nezelim se tuc da je jaci odmene jer nezelim imat problema s policijom jer kasnije i za posao moze bit problema, a tu vecer zar bi ja usao ukucu i reko mami da me napao ako sam ga ja udario boxerom? zar bi ja to htjeo a i sam sam reko mu da necu se tuc da nisam takav,, sve je to prejadno sto uopce moram ic po policiji a mozda i sud, a ja sam se samo u svom dvoristu obranio jednim udarcem i pustio decka da pobjegne, a ja sam osramocen na facebooku i uzivo ko zna kom je sve napricao da sam bolestan i curama i svima :((((:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

policija je kad je mama nazvala i rekla samo ime tog decka vec pitala jel se preziva tako kak je jer je vald poznat tamo, dosli su i vidili da nisam nikako puno ozljedjen i nisu htjeli nista pisat da nemoram ic u policiju bzwz a onda su pitali di je taj decko i reko sam da je pobjego kod susjeda di je i dosao iz svog sela i osli su tamo i vratili se i rekli da moraju pisat prijavu jer je dosta ozlijedjen da sam ga bas udario dobro,, i napisali su ,. i vidili di je napo me udvoristu , hmmmm a ti susjedi s nama su oduvjek u svadji i naravno da zele sve lose meni tak da mogu i svi bit lazni svjedoci, a ja se neosjecam krivim ni najmanje, a iskreno zelim da ti lazni svjedoci i on snose posljedice lazne optuzbe i svjednocenja,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija