Jump to content

Drzavni strucni ispit i strucno osposobljavanje


loory1009

Preporučene objave

Molim vas za pomoc hitno,.trenutno sam peta godina prava i imam zasada stecenu visu strucnu spremu jer sam upisivala po programu tri plus dva

Zelim ici na strucno osposobljavanje i poloziti drzavni ispit sto mi je najveci prioritet.

Drzavni se polaze po stecenoj strucnoj spremi. Ako sada krenem na SO sa visom strucnom spremom i taman pri zavrsetku SO zavrsim i petu godinu i diplomiram dali cu imati problema ako drzavni prijavljujem pod visoku strucnu spremu.

 

Nadam se da me razumijete...problem mi je samo sto sam sada visa strucna sprema a pri kraju so sam visoka i tada bih trebala i drzavni polagati pod visokom spremom a ne visom...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim vas za pomoc hitno,.trenutno sam peta godina prava i imam zasada stecenu visu strucnu spremu jer sam upisivala po programu tri plus dva

Zelim ici na strucno osposobljavanje i poloziti drzavni ispit sto mi je najveci prioritet.

Drzavni se polaze po stecenoj strucnoj spremi. Ako sada krenem na SO sa visom strucnom spremom i taman pri zavrsetku SO zavrsim i petu godinu i diplomiram dali cu imati problema ako drzavni prijavljujem pod visoku strucnu spremu.

 

Nadam se da me razumijete...problem mi je samo sto sam sada visa strucna sprema a pri kraju so sam visoka i tada bih trebala i drzavni polagati pod visokom spremom a ne visom...

 

ako kreneš sad sa višom stručnom spremom, polagat ćeš stručni za višu stručnu spremu. Polažeš za onu stručnu spremu na koju su te primili, znaci ako si viši referent primljena sa višom školom nemožeš polagat na kraju za visoku stručnu spremu... tako sam ja barem dobila inf.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...
Molim vas za pomoc hitno,.trenutno sam peta godina prava i imam zasada stecenu visu strucnu spremu jer sam upisivala po programu tri plus dva

Gdje to postoji Pravni fakultet s programom 3+2? Jer u Zagrebu nema toga, program je 5+0 za pravni studij. Studij javne uprave je trogodišnji i stječe se VŠS, al on nema veze s pravnim studijem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija