Jump to content

revizija prekršaja


vozač11

Preporučene objave

pozdrav

 

ugl stvar je ova, u studenom 2012te me uslikala multanova, stala sam i to je bilo sređeno,no sada se radi revizija u postaji i meni je došla obavjest da im pošaljem podatke osobe koja je vozila kako bi se zapravo mogao pokrenuti postupak.

neznam šta sad da radim, platim kaznu, nedam im te podatke ili nešto treće?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postupak je započet kod utvrđivanja prekršaja, a slika nije brisana čim je pronađena kod revizije. Trenutno se nemaš na što žaliti, nego možeš poslati podatke ili igorirati. Ignoriranje se ne preporuča jer će ti u tom slučaju doći kazna za nedavanje podataka (koja može biti i veća od one za brzinu). I u jednom i u drugom slučaju ćeš dobiti prekršajni nalog na koji ćeš se onda moći žaliti (tražiti smanjenje kazne, što već).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

..me uslikala multanova, stala sam i to je bilo sređeno,no sada se radi revizija u postaji i meni je došla obavjest da im pošaljem podatke osobe koja je vozila kako bi se zapravo mogao pokrenuti postupak.

neznam šta sad da radim, platim kaznu, nedam im te podatke ili nešto treće?

Pitanje je što bi to "sređivanje" trebalo značit.

 

Dostavit podatke pa kad dođe prekršajni nalog ili platit ili tražit smanjenje kazne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija