Jump to content

Prodaja stana (prevara)


mg0901

Preporučene objave

Imao sam stan od 46,39 m2 i odlučio sam ga prodati.Agencija koja s bavi prodajom nekretnina mi je dovela kupca i dogovorili smo cijenu prodaje mog stana.Cijena je iznosila 42.000,00 eura.Kupac mi ostavlja kaparu od 10% cijene (4.200,00 eura.potpisivam predugovor o prodaji stana u kojem piše da sam obavezan od tog iznosa u roku od deset dana platiti ostatak otkupa stana koji je još ostao 20.000,00 kuna.To sam sve uredno obavio i prije roka.Gospodin iz agencije nas poziva i zaključujemo ugovor ,eli ne u iznosu koji je naveden u pred ugovoru već umanjen za 1.000,00 eura.Navodno se kupac predomislio i rekao da ako ne prihvatim tu cijenu da mu vratim novac od kapare.Znao je da ga ne mogu vratiti jer sam platio ostatak otjupne cijene stana.Gospodin u agenciji koji je završio pravo nije rekao ni riječi,samo je želio da mu se isplati njegova dobit od prodaje mog stana.da li sam prevaren i da li mogu podnijeti tužbu protiv kupca jer me je oštetio za dogovoreni iznos.Mislim da li ima pravnog interesa da ga sudskim gonim i zatražim ono što mi pripada.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija