Jump to content

Prometna i sporazum o namirenju


Gandalf_Zg

Preporučene objave

Poštovani!

 

Dogodila se prometna nesreća u kojoj sam sudjelovao na Aveniji Dubrava u pravcu istok kod skretanja za Osječku ulicu.Na tom dijelu postoje 2 prometne trake (lijeva za skretanje lijevo i desna za ravno i skretanje desno. Uz to postoji žuta traka za prometovanje tramvaja i taxi vozila. Ja sam napravio glupost što sam tom trakom vozio a drugo vozilo je, vjerovatno ne obraćajući pažnju na žutu traku skretalo u Osječku ulicu i udarilo u moje vozilo.

Policiju nismo zvali već smo pisali Europsko izvješće. Sad mi je jasno da je trebalo pozvati i policiju ali u tom trenutku i stanju šoka jednostavno nisam razmišljao. A u vozilu je bilo i male djece.

Naknadno smo predali izvješća u oba osiguranja s obzirom da oboje negiramo krivicu.

Naknadno osiguranje šalje sporazum o namirenju gdje navode da se šteta priznaje ali da skidaju 30% od vrijednosti zbog toga što sam vozio žutom trakom.

Naravno da iznos koji nude pokriva eventualno 50% realne štete.

Isplati li se bosti sa njima ili da prihvatim ponuđeno te ostatak namirim iz vlastita džepa?

Hvala svima unaprijed na savjetima i prijedlozima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija