Jump to content

Prijevara agencije za promet nekretninama


robinovak

Preporučene objave

Unaprijed se ispričavam ukoliko sam pogriješio podforum.

Da ne duljim, odlučio sam se na kupnju građevinskog zemljišta određenih dimenzija, a koja je bila navedena na stranicama s oglasima jedne agencije za promet nekretninama. Odluka za kupnju preko agencije je i bila iz razloga nepoznavanja svih potrebnih detalja prigodom takve kupnje, ali i svojevrsna sigurnost da će sve proći kako treba. Na žalost, nakon kupnje i izrade prvog dokumenta potrebnog za ishođenje g. dozvole (geodetski situacijski nacrt) dolazi do neugodnog saznanja kako zemljište nema minimalnu širinu propisanu prostornim planom. Iz agencije me upućuju na sve načine kako to riješiti no sve prolazi bez uspjeha. Kako su mi osobno prije kupnje (verbalno) potvrdili da je širina kako su je oglasili i da je sve u redu, a što je ponavljam bilo i oglašeno, mišljenja sam kako se radi o prijevari s njihove strane. Napominjem kako je agencija zastupala prodavatelja tj. od istog je dobila naknadu. Što mogu sada napraviti, a u svrhu naknade štete?

Hvala unaprijed i lijep pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija