Jump to content

Kuća na dugoročan besplatni najam ??? Ugovor??


Andreja Cerić

Preporučene objave

Bakinu staru slavonsku kuću i imanje u Donjem Viljevu , općna Donji Miholjac sam dala jednom branitelju koji je izgubio svoju kuću u poplavi .

Imam ju namjeru dati mu je na dugotrajno korištenje pa bih trebala sastaviti neki ugovor o besplatnom najmu na desetak godina .

da li postoji neka špranca takvog ugovora .

------------

I još jedno pitanje ---

u kući nema električne energije , a u elektri su rekli da bi priključak koštao oko 2000eura .

može li se dati zahtjev za poštedu od plačanja pošto je namjena pomaganje poplavljenima i dotični stanar je još i branitelj u penziji

hvala

zagreb

 

--

pozdrav!

Andreja

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imam ju namjeru dati mu je na dugotrajno korištenje pa bih trebala sastaviti neki ugovor o besplatnom najmu na desetak godina .

da li postoji neka špranca takvog ugovora .

 

Ne postoji "besplatan" najam, Andreja. Moguća rješenja sugerirana su u prethodnim postovima.

 

u kući nema električne energije , a u elektri su rekli da bi priključak koštao oko 2000eura . može li se dati zahtjev za poštedu od plačanja pošto je namjena pomaganje poplavljenima i dotični stanar je još i branitelj u penziji.

 

Možete pokušati, ali poznavajući HEP...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija