Jump to content

Otpremnina za Slavoniju


Mario Janez Jankovic

Preporučene objave

Postovani, postao sam tehnoloski visak u firmi gdje sam radio 8 godina. Nevoljko sam se pomirio sa time i reko ok, tehnoloski sam visak, odradit cu otkazni rok i idem dalje, ali neka me sljede i moja prava, odnosno otpremnina. Na to je moj poslodavac rekao da ili cu potpisati papire i po tome ce mi izaci u susret da imam pravo na naknadu sa biroa i potpisati jos jednu izjavu u kojoj stoji da se odricem prava na otpremninu i da tvrtka nema nikakvih dugovanja prema meni ili ce me poslati na teren u istru i automatski ce mi skinuti satnicu na 14 kn, sto mi je bilo neprihvatljivo jer bi bio doma samo 4 dana u mjesecu. A iste novce dobijem sa biroa. Dakle prisilio me ucjenom da potpisem papire. Bilo nas je 8-9 na spisku i niko nema manje od 2 godine staza u stalnom radnom odnosu. Dakle, dali ima kakve sanse da ga se tuzi i dobije? Ima nas bar 3 koji bi bili svjedoci jedan drugome da smo osteceni po pitanju otpremnine i ja bi svoj slucaj vrlo rado dao nekome da se pozabavi time i ako postoji nada da se dobije dajem sve novce za stradale u Slavoniji. Ja da ga sam tuzim, nemam novaca, ako netko moze uciniti nesto po pitanju toga neka se javi. Na banku mi je sjedalo cca 3900 kn. Odricem se svega u slucaju da se tuzba dobije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija