Jump to content

osiguranje salje ovrhu na neugovorenu policu osiguranja


osiguranje_problem

Preporučene objave

Pozdrav,

 

Primila sam opomenu pred ovrhu, s time da je bilo poslano prije mjesec dana ali me nije bilo kuci, tako da je sada vec vjerojatno pokrenut postupak ovrhe za policu osiguranja koju nisam niti ugovorila.

 

Imala sam doduse prije nekoliko godina, platila preko PBZ-a jednokratno 87 kuna za godisnju policu. No, kako sam taman te godine imala prometnu, nisu htjeli niti cuti da mi isplate nakandu stete, naravno vise nisam ugovarala.

Proslo je nekoliko godina, dakle da je bila po principu da se automatski obnavlja, znala bih, uostalom skinuli bi mi onda novac s racuna.

 

I sada mi odjednom salju da platim iako mi ne bi palo na pamet ugovarati policu s njima.

 

Poslala sam im odmah mail, nedjelja je pa poste ne rade a i ovako mi je nekako najzgodnije, napisala sam sto i ovdje vama te takoder zatrazila da mi posalju potvrdu o toj sklopljenoj polici za koju me terete koja nema sanse da je bila sklopljena s moje strane.

 

Sto ja sada mogu ocekivati?? I je li imao tko slicno iskustvo? ovo mi je sada grozno, ovrha se bojim i ne pada mi na pamet stvarati troskove koje ne mogu podmiriti, a jos manje da sklopim policu od 87 (?!) kuna pa da to ne platim i pustim da ide na ovrhu.

uređeno: od Mrljavac
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija