Jump to content

Susjedovo uriniranje


ljeskare

Preporučene objave

Već duže vrijeme smo osjećali užegli smrad urina koji je izbijao iz naše betonske ograde točno ispod prozora dječije sobe i naprijed nasuprot naše terase.Ograda dijeli naše isusjedovo dvorište i odmaknuta je svega 2m.od naše kuće.Susjedi preko puta su nas upozorili da redovito urinira po našoj ogradi što je vidjeo i naš desetogodišnji sin,dok jednog dana to nije učinio i predamnom glumeći da me nije vidio.Upozorila sm ga da to više ne čini-psovao mi je i vrijeđao me.Sledeći put se olakšao predamnom i suprugom.Otišli smo na policiju,naravili su zapisnik i prijavu će prosljediti sudu.

Ali to ga nije zaustavilo,na mjestu gdje je urinirao smrad je postao još veći

tako da više ne smrdi već grize za nosnice.Otvaranje prozora i izlazak na terasu je nemoguća misija.Predpostavljamo da kupi i stavlja fekalije iz septičke na ta mjesta.Ponovo smo zvali policiju ali oni kažu da su svoje obavili.

Dali ima netko ideju što još učiniti jer nas neće tek tako ostaviti na miru?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

Poštovani

Evo prošlo je dosta vremena otkad sam objavila svoje probleme ali ništa se nije promjenilo nabolje,nasuprot sve je gore i gore.U međuvremenu sam saznala da prijava za uriniranje nije podnesena iako su nam na upit policiski službenici saopćili tri puta da je to otišlo na prekršajni sud.Žalila sam se uredu zakonitost o postupanju oni su reagirali i poslali službenike naše policiske postaje na teren.Gospodin inspektor je obišao pola sela raspitujući se o nama kao da smo maltene teški kriminalci.Po danu su bili na terenu a odmah navečer susjed je kao i svako predvečerje iznijeo smrad kojem se porijeklo više nije moglo odrediti jer je smrdjelo neopisivo iznijeo uz našu ogradu.Zvali smo gospodina inspektra i on je poslao dvoje policiski službenika,oni su s naše strane dvorišta konstatirali veliki smrad kao što sam već prije pisala između naših posjeda mi smo izgradili zidanu ogradu tako da je druga strana dvorišta u dužini zida nepregledna.

Bio je mrak magla i blato obišli su mali dio uz ogradu s njegove strane i konstatirali da nisu ništa našli i da smrad potječe iz štale što je nepojmlivo jer smrad se širio u prednjem dijelu dvorišta a ne otraga gdje se nalazila štala što dovodi do zaključka da nisu imali dovoljno želje da riješe ovaj problem. Oni svoj izvještaj moraju poslati uredu u Zagrebu što su im oni naložili i oni će odrediti dali će protiv ovog našeg zlostavljača nešto poduzeti.Da li mi imamo ikakvog izgleda da podnesemo privatnu tužbu jer njegovo zlostavljanje smradom je poslije svakog našog pokušaja da to riješimo sve veće i veće tako da naša djeca a niti mi nemamo mogućnost dužeg izlaska u dvorište jer je smrad takav da poslije osjećamo gorčinu u grlu a često nas zaboli i želudac ako se ne maknemo.

Moram reći da smo zvali komunalnog redara,sanitarnu inspekciju ali su nam svi tvrdili da oni nemaju ovlast to rješavati.Mi se nemamo više tkome obratiti a njegova želja za zlostavljanjem je sve veća i veća tako da smo očajni pa se pitamo u kojoj to mi zemlji živimo kad jedom zlostavljaču takve vrste neće nitko ništa.Ja svojoj djeci nemogu otvoriti prozor niti se oni mogu izaći van igrati na posjedu za koji smo mi krvavo radili da bi ga kupili i dan danas otplaćujemo kredit za njega.

J

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija