Jump to content

Prijedlog za ovrhu na temelju vjerodostojne isprave


Levis92

Preporučene objave

Dobar dan,

 

Protiv mene je pokrenut postupak ovrhe na temelju vjerodostojne isprave (račun) zbog neplaćanja istog međutim ja sam uslugu tražio ali nisam nikad dobio rezultate (radi se o jednoj analizi vina ) niti su me obavijestili niti sam dobio te rezultate a račun mi nikada nije isporučen. O ovrsi me nisu obavijestili niti kontaktirali telefonom.

 

Nedavno sam dobio rješenje kojim se stavlja izvan snage riješenje o ovrsi ali u slučaju prigovora ovrhovoditelja slučaj će se ustupiti Trgovačkom sudu u Rijeci.

 

U tom prijedlogu piše da sam ja i vlasnik opg-a a to nije istina i nikada nisam to tvrdio.

 

Mene zanima kakvi su mogući ishodi u slučaju žalbe ovrhovoditelja?

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovrhovoditelj se može žaliti tek nakon presude Trgovačkog suda u Rijeci ukoliko ne bude zadovoljan presudo. Vi ćete iznositi na parnici svoje dokaze (niste dobili analizu, račun za iavršenu uslug itd,) Tražite dokumentaciju vezano za dostavu analize Vama (na koji način Vam je eventualno pokušava dostava materijala itd,) I vrlo lakio ćete dokazati da niste vlasnik OPG-a ako to zaista niste.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija