Jump to content

pomagajte hiiiitnooooo


bigolobigica

Preporučene objave

ovako, 2011 sam na nagovor dala punomoc za auto da se moze prodati, registrirati, voziti itd. Kupoprodajni nije napavljen. Prije par dana sjela mi je ovrha iz 2012 jer tablice nisu vracene u roku od 15 dana po isteku registracije. Sada se auto nalazi kod sasvim neke druge osobe-napravljen je kupoprodajni ugovor koji je potpisao moj opunomocenik (ja to nisam ni znala) i taj auto novi vlasnik nije prenio na sebe nego je jos uvijek na meni. Saznala sam da je auto odjavljen 2013. Kako da ja taj auto maknem sa sebe u potpunosti??

Razmisljala sam malo ; posto novi vlasnik nije nigdje upisan osim na kupoprodajnom, on moze napraviti novi ugovor na moje ime i za kupca staviti nekog treceg i rec mom opunomoceniku da ga potpise i da ide s novim vlasnikom ga registrirat sta ne?

Sto mi je ciniti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Saznala sam da je auto odjavljen 2013. Kako da ja taj auto maknem sa sebe u potpunosti??

 

Ako je odjavljen onda nije više na tebi. editirao moderator

 

 

 

Sivko, iako je vjerojatno bilo napisano u šali, ne možemo takve postove dozvoljavati, jer bi se mogli protumačiti na krivi način.

uređeno: od G-man
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija