Jump to content

Problem sa bankom, blokirani svi racuni.


go337

Preporučene objave

Postovani,

 

imam trenutno problema sa bankom i nisam siguran dali su oni postupili po zakonu, tako da bi trebao savjet.

 

Situacija je sljedeca.

 

Imam tekuci racun u jednoj Hrvatskoj banci i trenutno se nalazim u Njemackoj.

 

Sa njemackog racuna sam isao prebacivati neka sredstva na hrvatski u euroima. Moja greska je bila sto se nisam dovoljno informirao, nisam znao da moram imati devizni racun da mi mogu sjesti ta sredstva .

 

Nakon sto je banka dobila moja sredstva oni su napravili sljedece :

 

Otvorili su mi novi devizni racun i smjestili sredstva na njega, bez ikakve obavijesti i bez da su se savjetovali samnom o tome.

 

Nakon toga su mi blokirali sve ostale racune koje imam kod njih, opet bez ikakve obavijesti.

 

Znaci trenutno su mi zablokirani svi racuni i ne mogu napraviti apsolutno nista dok ne odem u poslovnicu gdje sam otvorio racun.

 

Kontaktirao sam ih putem emaila prije cca 10 dana sada u vezi sredstava koje sam prebacivao, prije nego sto sam primjetio da su mi zapravo sve blokirali. Trazili su me zbog identifikacije osobne podatke i nakon toga su mi se prestali javljati.

 

Dali su oni postupili po zakonu? Otvorili su racun bez moje suglasnosti i nakon toga su mi blokirali sve racune bez da su me kontaktirali.

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija