Jump to content

sanitarni čvor


midnigt rose

Preporučene objave

Poštovani,

 

imam j.d.O.o. i namjeravam otvoriti u prostoru od 22 kvadrata jednu prodavaonicu u kojoj bi se prodavali autohtoni hrvatski proizvodi (vino, sir, med, sokovi itd) . Ono što je moje pitanje je to da li je potreban WC za djelatnika, odnosno sanitarni čvor u samoj prodavaonici? Naime, odmah prostor, u haustoru ima sanitarni čvor a koji je namjenjen za još par poslovni prostora u nizu,pa me zanima da li možemo koristiti taj prostor? Hvala Vam unaprijed na odgovoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

to je pitanje o ispunjavanju minimalnih tehničkih uvjeta za trgovinu na malo, pa bi iste uvjete trebalo proučiti.

Evo linka:

http://www.rrif.hr/dok/propisi/trgovina/10.PDF

Obratite pozornost na članak 6.stavak 3. istih uvjeta.

Iz iskustva znam da takav poslovni prostor mora imati sanitarni čvom u samom prostoru, i umivaonik s toplom vodom.

No, mislim da dosta ovisi i o samoj komisiji koja izlazi na teren i utvrđuje da li poslovni prostor ispunjava minimalne tehničke uvjete i da li će priznati i takav sanitarni čvor koji se nalazi izvan objekta, a koji je namjenjen za još par poslovnih prostora u nizu.

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija