Jump to content

OPG u mirovini


Antun Jagić

Preporučene objave

Ovako da počnem još 2009 godine dok sam bio u radnom odnosu otvorio sam OPG, prošle godine otišao sam u mirovinu (starosnu policijsku) i nisam tražio do sada nikakve poticaje , do sada me iz mirovinskog nisu ništa pitali, iduće godine mislio sam tražiti poticaj koji bi možda dosegnuo iznos od kakvih 2000-3000 kn, a zarada na OPG- u ne može biti veća od kakvih 12000-15000 kn.Da bih dobio poticaj moram otvoriti žiro račun, koji nisam do sada otvarao , te me interesira da li dobivanjem poticaja gubim ikakva prava što se tiče mirovine zdravstvenog osiguranja i da li imam kakve obveze prema državi odnosno poreznoj upravi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
Ovako da počnem još 2009 godine dok sam bio u radnom odnosu otvorio sam OPG, prošle godine otišao sam u mirovinu (starosnu policijsku) i nisam tražio do sada nikakve poticaje , do sada me iz mirovinskog nisu ništa pitali, iduće godine mislio sam tražiti poticaj koji bi možda dosegnuo iznos od kakvih 2000-3000 kn, a zarada na OPG- u ne može biti veća od kakvih 12000-15000 kn.Da bih dobio poticaj moram otvoriti žiro račun, koji nisam do sada otvarao , te me interesira da li dobivanjem poticaja gubim ikakva prava što se tiče mirovine zdravstvenog osiguranja i da li imam kakve obveze prema državi odnosno poreznoj upravi.

Zar nitko ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija