Jump to content

Otkazni rok - otkaz ugovora o radu od strane radnika


renato22

Preporučene objave

Zelite li redovito otkazati ugovor o radu mozete to uciniti bez navodenja razloga. Otkazni rok za rad do godine dana je 2 tjedna ( Zakon o radu čl.122 točka 1.). Ali u slucaju takvog otkaza nemate pravo na otpremninu. Pravo na otpremninu ostvarujete tek ako poslodavac dade vama otkaz ili povrijeđuje svoje obveze iz radnog odnosa. Pročitajte si cijeli članak 122. iz Zakona o radu. Naci cete svoja prava za vrijeme otkaznog roka u točki 4 i 5.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana

 

ne treba mi otpremnina i to jako dobro znam da mora proći dvije godine

 

Angažirao sam odvjetnika koji je poslodavcu napisao to isto, međutim još uvijek ne znam hoće li me poslodavac odjaviti nakon mjesec dana koliko sam pristao ostati raditi

 

Imate li možda saznanja koje su zakonske posljedice nepojavljivanja tri dana na poslu

 

Hvala

 

Zelite li redovito otkazati ugovor o radu mozete to uciniti bez navodenja razloga. Otkazni rok za rad do godine dana je 2 tjedna ( Zakon o radu čl.122 točka 1.). Ali u slucaju takvog otkaza nemate pravo na otpremninu. Pravo na otpremninu ostvarujete tek ako poslodavac dade vama otkaz ili povrijeđuje svoje obveze iz radnog odnosa. Pročitajte si cijeli članak 122. iz Zakona o radu. Naci cete svoja prava za vrijeme otkaznog roka u točki 4 i 5.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija