Jump to content

Remećenje javnog reda i mira


Goša

Preporučene objave

Zanima me sljedeće;

Ako sam ja i još jedna osoba napadnuti u sred bijela dana i pretučeni, te su nam upućene velike psovke i vrijeđanja na svim osnovama.

Policija je na moj poziv obavila očevid i stranim državljanima oduzela pasoše i naplatila kaznu.

 

Međutim oni su rekli policiji da nije došlo do verbalnog i fizičkog napada več da smo se samo malo porječkali, dakle sramno i ponizno SLAGALI!

Šta mi je činiti ? Da li će policija nas pozvati na sud ili kako to ide.

Ili ja moram podnijeti privatnu tužbu.

E sad ako moram podnijeti privatnu tužbu, kako to učiniti, ako su

oni iz Republike Srpske.

Komu se žaliti i kako ??

I gdje mogu provjeriti njihovu izjavu i gdje se vodi, ako se u opće vodi igdje taj slučaj??

Unaprijed zahvalan na svim odgovorima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Policija je na moj poziv obavila očevid i stranim državljanima oduzela pasoše i naplatila kaznu.

 

I gdje mogu provjeriti njihovu izjavu i gdje se vodi, ako se u opće vodi igdje taj slučaj??

Ili su im izdali prek nalog pa su kaznu platili ili su ih odmah vodili sucu za prekršaje pa nakon što su platili vraćene su im putovnice i idu doma.

 

Na policiji treba vidjet da li će oni podnositi kakvu kaznenu prijavu zbog ozljeda a dat će i uputu (valjda) i o privatnoj tužbi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija