Jump to content

marihuana inozemstvo


markyramone

Preporučene objave

pozdrav svima,trebam pomoc u vezi prekrsajnog postupka...naime za vrijeme trajanja in music festivala na jarunu uhvacen sam s đointom marihuane priveden zapisan i pusten ubrzo nakon toga.dva mjeseca nakon toga dobio sam posao u irskoj gdje se sad nalazim.cuo sam se s roditeljima i vele da mi postar donosi "plavu kuvertu".prije nego sam odlazio od kuce dao sam punomoc odvjetniku...e sad zanima me dal bi bilo pametno da starci dignu pismo i prosljede ga odvjetniku i dal ce on moci sve rijesiti bez moje prisutnosti?hvala unaprijed...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ili nosi poziv na sud ili obavijest o podnošenju optužnog prijedloga od strane policije.Mogu i roditelji primit poziv (ako je od suda) i javit ti ime suca pa mu napišeš pismenu obranu što po zakonu možeš.Ako je obavijest od policije imaš još vremena do poziva sucu.

 

A koliko ti odvjetnik može pomoć da se izvučeš bez kazne :zbunj:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Neka prime kovertu i vide o čemu se radi.

 

Ako je poziv na sud možeš sam i bez odvjetnika po čl.109 a http://www.zakon.hr/z/52/Prekršajni-zakon "2. da u tijeku postupka može slobodno iznijeti obranu ili dostaviti pisanu obranu, uskratiti iznošenje obrane ili odgovor na pojedino pitanje,"

a ako jekoverta od policije onda te samo obavještavaju da će bit/je podignut optužni prijedlog zbog pomenutog djela.

 

U slučaju neprimanja pismena mogu raspisat tjeralicu za tobom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija