Jump to content

Ovrha plin-molim savjete


VUČKO1234

Preporučene objave

Pozdrav, imam problema s plinarom. Naime, imam nekakvu opomenu koju navodno po njihovim karticama vučem iz 2013 godine. Radi se o tome da sam taj dug po njihovom obračunu ja zatvorila u 1 mj.2013, medutim oni tvrde da je taj dio jos ostao otvoren i da nisam sve platila iz 2013.pa su mi taj dio iznosa stavili na karticu ovrha a na drugu karticu redovna zaduzenja iz 2014 godine. Svaki puta kada dobijem obračun od plinare (novi dug+stari račun) ja uredno po ratama mjesečno uplaćujem po 300 i 400 kn. Po mojim evidencijama, zadnji ostatak duga platila sam u 1mj.2013 a kod njih nije zatvoreno i pozivaju se da sam na ovrhi. Ovrhu na adresu nikad dobila nisam iz 2013 g. a oni su na karticama prebacili dug na ovrhu. Opomenu dobivam samo za obračune iz 2014 god. koje redovno plaćam i ostao mi dug od 540,55 kn po njihovom zadnjem obračunu od 06-09 mj. a Oni su mi sada poslali doma dug od 922,79 kn.Da bi mi putem maila (na prituzbu koju sam poslala) rekli da sam sveukupno duzna 1.463 kn???Ja to vise ne mogu pratiti, niti ne kuzim optkud taj dug koji nisam dobial na adresdu, a oni sa SVAKOM MOJOM UPLATOM ZATVARAJU OCITO 2013 GOD. IAKO PO MOJIM EVIDENCIJAMA SAM SVE OTPLATILA??? sto mi je ciniti s njima?? dakle prijedlog od javnog biljeznika za ovrhu potpisanu na adresu dobila NISAM?! A NJIH NE DIRA MOJA PRITUZBA :((((

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija