Jump to content

industrogradnja, drust. vlasnistvo, prijenos sa prvog vlasnika a prvi nije uknjizen


foler

Preporučene objave

Pozdrav

Zelim da mama prebaci stan na mene darovnim ugovorom. Medjutim u gruntovnici su nas odbili (prilozili smo ugovor izmedju nas i prvog vlasnika) jer prva vlasnica nije stan uknjizila na sebe. Ona ima svoj kupoprodajni ugovor sa industrogradnjom koji danas idem duplicirati kod javnog xxxxxx. Znaci imati cu ugovor izmedju prvog vlasnika i industrogradnje i ugovor izmedju prvog vlasnika i nas. Je li mi to dovoljno da to rijesim?? ako cu ici svako malo na sud s nedovoljno papira bankrotirati cu.

 

U privitku je rjesenje suda

 

Hvala unaprijed

DSC_0246.jpg

DSC_0245.jpg

uređeno: od G-man
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pravni slijed imate od upisanog zk.vlasnika Industrogradnje do Vas, stoga ne bi smjelo biti problema usko gledajući s aspekta razloga odbijanja prethodnog Vašeg prijedloga.

 

Da li Vaše isprave i Vaš budući prijedlog sadrže odnosno da li će sam prijedlog sadržavati neke druge formalne i materijalne nedostatke nije moguće predvidjeti bez uvida u cjelokupnu dokumentaciju.

 

Stoga preporučio bih Vam da angažirate odvjetnika koji će utvrditi valjanost Vaše dokumentacije i koji će sastaviti prijedlog za upis prava vlasništva u zemljišne knjige.

U protivnom možete probati i sami, ali pritom možda postoji povećani rizik za odbijanje Vašeg novog prijedloga u zk. iz nekih drugih razloga.

 

Sretno!:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znaci prva vlasnica ne treba sudjelovati u ovome ako ima uredan ugovor izmedju nje i industrogradnje? Ispada da se nekada nije trebalo upisivati vlasnistvo.

 

edit...novi moment

Ugovori izmedju nje i jugomonta (inustrogradnja kao sljednik) nisu ovjereni na tadasnjoj opcini, kaze javni biljeznik...

 

Sad sam vec lud...nadam se da necu trebati odvjetnika

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija