Jump to content

zamjena za porodiljni


gabi87

Preporučene objave

Poštovani!

 

S 8.01.2014. započela sam s radom kao zamjena za porodiljni.

U 1. Ugovoru o radu koji sam potpisala stoji da se primam na određeno vrijeme radi zamjene zaposlenice NN, najduže tri mjeseca. Nakon isteka ta 3 mjeseca, potpisujem novi ugovor; Ugovor o radu na određeno vrijeme radi zamjene zaposlenice NN (radi se o istoj osobi). Ugovor se primjenjuje od 8.travnja 2014.g. do povratka odsutne djelatnice NN.

 

Kolegica se vratila nakon što joj je dijete navršilo 6 mj. starosti, točnije 10.11. Od navedenog datuma koristi g.o. U međuvremenu meni se nije ponudio novi ugovor, niti me je itko iz Uprave kontaktirao. Nadalje radim na istom radnom mjestu prema rasporedu za mjesec studeni pod obrazloženjem da ja mogu i nadalje mijenjati odsutnu djelatnicu kad ona koristi stari godišnji odmor (u planu je da ga koristi do 18.prosinca)

 

U 8 mj. je jedna kolegica otišla u miruvinu i tada mi rečeno ba bi ja trebala doći na njeno mjesto. Zahtjev je još u 6. mjesecu upućen u Ministarstvo, odgovor se čeka (??).

 

Radim u Općoj bolnici kao medicinska sestra.

 

Zanima me da li ju uistinu mogu mijenjati pod godišnjim odmorom i koja su sada moja prava??

 

Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija