Jump to content

Otvaranje obrta


Hmelj

Preporučene objave

Poštovani,molim vašu pomoć i informacije oko otvaranja obrta.Naime zaposlena sam ,imam zaštićeni račun i puno ovrha.U slučaju otkaza htjela bih otvoriti obrt.Da li će me tada pratiti ovrhe ili se oni neće moći naplatiti od obrta?Da li je komplicirano ako sam riješavaš otvaranje ili bi trebalo dati to nekom pravniku?Što predlažete ?Hvala i pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
Poštovani,molim vašu pomoć i informacije oko otvaranja obrta.Naime zaposlena sam ,imam zaštićeni račun i puno ovrha.U slučaju otkaza htjela bih otvoriti obrt.Da li će me tada pratiti ovrhe ili se oni neće moći naplatiti od obrta?Da li je komplicirano ako sam riješavaš otvaranje ili bi trebalo dati to nekom pravniku?Što predlažete ?Hvala i pozdrav!

Poštovana, za otvaranje obrta obratite se Uredu državne uprave u vašoj županiji. Naime, iznimno teško je sada ovdje Vama savjetovati s obzirom na malo podataka koje ste ovdje ponudili...da li bi to bio vezani obrt? Da li bi to bio obrt za koji su potrebni minimalni uvjeti? Da li bi to bio obrt koji možete obavljati u stambenim prostorima?...te još puno pitanja je nejasno. Vi zahtjev za otvaranje možete poslati poštom ali preporučam odlazak u Ured državne uprave iz svih ovih razloga...Pitanja ovrhe i "da li će Vas one pratiti u novom obrtu" najbolje provjerite u nadležnoj poreznoj upravi. Lijep pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija