Jump to content

Obrt i prodaja


patrizia1611

Preporučene objave

Pozdrav! Da li mi netko moze pomoci oko slijedeceg. Vlasnik sam obrta punog naziva Popravak obuce i ostalih koznih predmeta. Obrt je u pausalu. Interesira me da li smijem u svom prostoru,obrtu, prodavati predmete od koze koje sama napravim? Znaci rucna izrada torbica,pojaseva i sl. Ako smijem,kakve korake moram uciniti? I jos jedno pitanje. Da li sam obvezna imati ispunjeno 40.satno radno vrijeme unutar tjedna? Hvala!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
Pozdrav! Da li mi netko moze pomoci oko slijedeceg. Vlasnik sam obrta punog naziva Popravak obuce i ostalih koznih predmeta. Obrt je u pausalu. Interesira me da li smijem u svom prostoru,obrtu, prodavati predmete od koze koje sama napravim? Znaci rucna izrada torbica,pojaseva i sl. Ako smijem,kakve korake moram uciniti? I jos jedno pitanje. Da li sam obvezna imati ispunjeno 40.satno radno vrijeme unutar tjedna? Hvala!!

Poštovana, nebitan je naziv Vašeg obrta nego upisane djelatnosti u Obrtni registar. Naime, iz naziva obrta pretpostavljam da imate upisanu djelatnost (15.20.01 proizvodnja obuće) a za što je potrebna srednja stručna sprema "Obućar" sa majstorskim ispitom. Navedene djelatnosti koje želite upisati u Obrtni registar ćete moći obavljati ako imate upisanu djelatnost (15.12.01 proizvodnja kovčega i torbi, ručnih torbica) sa srednjom stručnom spremom "Galanterist". Preporučan odlazak u Ured državne uprave u Vašoj županiji na potpunu informaciju. lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija