Jump to content

Alimentacija uz nezaposlenost i teško bolesnu majku


masterbizz

Preporučene objave

Pozdrav svima!Molio bih ako ima netko upućen na moju specifičnu situaciju koju još nisam primijetio da postoji na ovom forumu.Otac sam troje djece,od čega dvije iz prvog braka,za koje mi je određena alimentacija 1300 kn za obje,te jedno dijete(9.god.) imam sa drugom ženom s kojom živim.Nezaposlen sam a supruga bi trebala uskoro biti prijavljena na poslu.Uz to imam teško bolesnu majku(4.godina raka grla koji metastazira,teško pokretna,zaboravna,ponekad izgubljena),te nikako ne smije biti sama kod kuće.Kad žena radi,ja čuvam dijete i majku te i da dobim ponudu za posao ne mogu je prihvatiti jer kad bi se i snašli za čuvanje djeteta,za majku mi se nema ko brinuti.Pitanje glasi:Mogu li od suda zatražiti obzirom na okolnosti da budem privremeno oslobođen plačanja alimentacije,budući da se moram brinuti za majku,za koju usput rečeno svaku noć ne znam da li će se ujutro probuditi,jer ima otežano disanje.Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija