Jump to content

psihijatrijsko vjestacenje , dobro za mene ili za poslodavca?


PETRAANA

Preporučene objave

Pozdrav,

Prosle godine tuzila sam poslodavca (jedan veliki trgovacki lanac) trazeci da mi isplati razliku u placi, jer imala sam ugovor za jedno radno mjesto a konstantno sam obavljala poslove za vise rangirano radno mjesto.

Kada sam trazila da me se ili unaprijedi pa da primam placu za to sta radim ili degradira pa da imam manje obveze i manju placu, moji nadredjeni su mi obecavali da se strpim i da cu biti unaprijedjena ( i tako 3 godine).

Usljed tih odugovlacenja i drugih maltretiranja na poslu dijagnosticiran mi je poremecaj prilagodbe sa napadajima panike od kojih se lijecim vec 2god.

Sudac je saslusao mene i svjedoke , ina tom saslusanju odbio psihijatrijsko vjestacenje, a sada kad je trebala biti donesena presuda sudac je ipak odobrio vjestacenje.

Molim nekoga tko je iskusan da mi kaze je li to psihijatrijsko vjestacenje dobro ili lose za mene i kako to kod vjestaka uopce ide. Je li dovoljno donijeti lijecnicke nalaze vjestaku?

Ne znam sta me ocekuje , i zbilja bi mi pomoglo ako mi netko moze odgovoriti , hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav,

Prosle godine tuzila sam poslodavca (jedan veliki trgovacki lanac) trazeci da mi isplati razliku u placi, jer imala sam ugovor za jedno radno mjesto a konstantno sam obavljala poslove za vise rangirano radno mjesto.

Kada sam trazila da me se ili unaprijedi pa da primam placu za to sta radim ili degradira pa da imam manje obveze i manju placu, moji nadredjeni su mi obecavali da se strpim i da cu biti unaprijedjena ( i tako 3 godine).

Usljed tih odugovlacenja i drugih maltretiranja na poslu dijagnosticiran mi je poremecaj prilagodbe sa napadajima panike od kojih se lijecim vec 2god.

Sudac je saslusao mene i svjedoke , ina tom saslusanju odbio psihijatrijsko vjestacenje, a sada kad je trebala biti donesena presuda sudac je ipak odobrio vjestacenje.

Molim nekoga tko je iskusan da mi kaze je li to psihijatrijsko vjestacenje dobro ili lose za mene i kako to kod vjestaka uopce ide. Je li dovoljno donijeti lijecnicke nalaze vjestaku?

Ne znam sta me ocekuje , i zbilja bi mi pomoglo ako mi netko moze odgovoriti , hvala

Sve je dobro reka gala. Po meni ,iz iskustva po završenom sudskom postupku, kakav god ishod bio,bit će "posljedica", jer će mnogo toga zavisiti i od onoga što je i Vama na umu vezano za vaše cijeve u budućnosti a i šo će biti na umu poslodavcu?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovorima,

Hurus , nisam razumjela sta znaci 'bit ce posljedica' i na sto tono mislite sta je na umu meni i sta poslodavcu ?

Ja sam bila na bolovanju par mjeseci radi vecpomenute dijagnoze, bolovanje sam prekinula sama samo da bih mogla dati otkaz i poceti raditi na drugom mjestu ( ako ste na takve posljedice mislili)

Ali u neznanju sam potpisala sporazumni otkaz, umjesto izvanrednog otkaza

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

P.....

nisam shvatio iz Vašeg posta, da ste vi rasčistili "stvari" sa bivšim poslodavcem i prestalai raditi kod njega. Sve što sam insinuirao, bilo je za slučaj da ste i dalje kod njega u radnom odnosu. Dakle zavšili ste "tu priču". Sad nema ,što se bivšeg poslodavca tiće,nego čekati pravorjek suda i onda Vas ovisno o toj presudi očkuje ili

-lova na računu

ili

-daljnja borba da do nje dođete.

Mislim o tome, da to neće biti jednostavno uprihodovati pa bi stoga ,ukoliko Sud ne donese za vas povoljan pravorijek , bilo dobro da razmotrite nadolazeće troškove.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija