Jump to content

Osigurati se od supruge kako?


anonimno

Preporučene objave

Lijep pozdrav mozete li mi pomoci u jednom pitanju .Imam neku ustedevinu koju sam imao na racunu prije zenidbe(prije 7godina) sada sam odlucio kupiti dvoje gradiliste za izgradnje kuce i mislim graditi sa novcem koje imam od prije 7 godina na racunu.Sad me interesira ja cu kupiti i izgraditi kucu sa mojom ustedevinom koju sam stekao prije zenidbe koja je na racunu, PITANJE IMA LI MOJA ZENA KAKVA PRAVA NA ZEMLJISTE I NA KUCU AKO BI DOSLO DO RASTAVE-POSTO JE TO SVE NOVAC KOJI SAM JA PRIJE BRAKA STEKAO.Novac koji sada zaradujemo ja ne zelim ulagati u sve to. Hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kakvih pitanja ovdje na forumu ima.

stari moj, ak tak razmišljaš, ako bi došlo do rastave....bla-bla..............., moja lova prije braka..............naša lova za vrijeme braka...........o čemu ti? da sam na mjestu tvoje žene, odmah bi dobio zeleno svjetlo za gradnju SVOJE kuće sa SVOJIM novcima, ali sam.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...a odgovor je samo podrška civilizacijskoj emocionalnoj ucjeni nazvanoj - ljubav. Prava istina je da postoje monstrumi, neodgovorni i poremećeni ljudi koji se teško prepoznaju " u dobru". Preventivno se treba zaštititi - čak i pravo - institucija koja pogrešno sve ljude smatra odgovornima i racionalnima, daje mogućnost da se ljudi zaštite.......a, ako vas slučajno netko zbog toga napusti - tako je moralo bit....i bolje da je ispalo tako.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi moj muškardinu, što ste se uopće ženili? A po pitanju izgradnje za novce od prije 7 godina. Sve što gradiš potkrijepi računima, što bi se reklo bezgotovinsko plaćanje sa konkretnog računa. To podrazumijeva trajni nalog u banci u kojoj imate otvoren račun. eto I bla, bla... da supruga ne zna da bilo što gradite.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija