Jump to content

Povjerenstvo prekinulo bolovanje


ninanana

Preporučene objave

Molim hitan odgovor. Na bolovanju sam, psihijatar ga je produžio do daljnjeg i uveo novu vrstu terapije, međutim povjerenstvo koje je bilo u redovnoj kontroli kod mog dr. opće prakse, odobrilo mi je bolovanje još samo ovaj tjedan.

Ja ne mogu zamisliti da se u ponedjeljak vratim u sredinu na poslu koja je okidač i uzrok teške depresije u kojoj se nalazim. Naručila sam se prijevremeno psihijatru ali to mi navodno ne znači ništa.

Što da radim? Ako se vratim u radnu sredinu, ja ću "skrenuti" :(

Pomozite mi, molim vas...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim hitan odgovor. Na bolovanju sam, psihijatar ga je produžio do daljnjeg i uveo novu vrstu terapije, međutim povjerenstvo koje je bilo u redovnoj kontroli kod mog dr. opće prakse, odobrilo mi je bolovanje još samo ovaj tjedan.

Ja ne mogu zamisliti da se u ponedjeljak vratim u sredinu na poslu koja je okidač i uzrok teške depresije u kojoj se nalazim. Naručila sam se prijevremeno psihijatru ali to mi navodno ne znači ništa.

Što da radim? Ako se vratim u radnu sredinu, ja ću "skrenuti" :(

Pomozite mi, molim vas...

ninanana,

odmah na hitnu Psihijatrijske bolnice i na bolničko lječnje ako Vamje tako loše ili na posao, pa kad Vas "izlude" na hitnu i boličko. Nema drugih opicija!

Po mojim saznanjima vezano Vašu "dijagnozu":Najbolja je Sv. Ivan, Jankomir, Zagreb.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ninanana,

Onda znači da simulirte depresuju?! Varate liječnika opće prakse,psihijatra? Ili imate predrasude o pshijatijskim bolnicama i njihovim pacijentima?

 

Sad mislite na BO po drugoj dijagnozi? A imate li je? Ili je kao predhodna? Pa onda: "jovo na novo".

To nikud ne vodi. Ni Vas ni druge oko Vas. Tako se ne rješavaju problemi. Tako se gomilaju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ninanana,

Onda znači da simulirte depresuju?! Varate liječnika opće prakse,psihijatra? Ili imate predrasude o pshijatijskim bolnicama i njihovim pacijentima?

 

Sad mislite na BO po drugoj dijagnozi? A imate li je? Ili je kao predhodna? Pa onda: "jovo na novo".

To nikud ne vodi. Ni Vas ni druge oko Vas. Tako se ne rješavaju problemi. Tako se gomilaju.

 

 

Ja nisam postavila pitanje ovdje da me netko naziva simulantom. Da. Imam drugu dijagnozu s kojom već godinama crnčim i nikoga nije briga što prije posla odlazim na injekcije i "četveronoške" dolazim na posao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja nisam postavila pitanje ovdje da me netko naziva simulantom. Da. Imam drugu dijagnozu s kojom već godinama crnčim i nikoga nije briga što prije posla odlazim na injekcije i "četveronoške" dolazim na posao.

ninanana,

Bez imalo sarkazma ili zlih misli poštovana:

Nemremo tvrdit da nas neko šikanira (komisije,liječnici), da nam čini loše a ne želimo se liječiti u ustanovama koje su nam na usluzi i koje za to postoje u ovoj „truloj“ Državi na koju svi pljuju najčešće bez pravog razloga! Ja Vas ništ ne razmem! Kaj Vi zapravo hoćete?

Znaći,kaj? Udari me moždani. Ali ja nebi u bolnicu?! Nego kam bi? Ja bi na bolovanje pa da nemoram ić kod zlog poslodavca. Riknula mi 2-3 kralješka, ali ja ne bi u bolnicu: Ja bi na bolovanje? Kaj je to? Kaj to tak more?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
ninanana,

Bez imalo sarkazma ili zlih misli poštovana:

Nemremo tvrdit da nas neko šikanira (komisije,liječnici), da nam čini loše a ne želimo se liječiti u ustanovama koje su nam na usluzi i koje za to postoje u ovoj „truloj“ Državi na koju svi pljuju najčešće bez pravog razloga! Ja Vas ništ ne razmem! Kaj Vi zapravo hoćete?

Znaći,kaj? Udari me moždani. Ali ja nebi u bolnicu?! Nego kam bi? Ja bi na bolovanje pa da nemoram ić kod zlog poslodavca. Riknula mi 2-3 kralješka, ali ja ne bi u bolnicu: Ja bi na bolovanje? Kaj je to? Kaj to tak more?

 

Ja se iskreno, bez imalo sarkazma, mogu samo nadati da Vi niste pravnik. Jer ako jeste, obzirom na formulaciju rečenica i Vašu gramatiku i pravopis, onda smo uistinu u (citiram Vas) truloj državi.

Ako me ništa ne razumijete, onda nemojte mudrovati oko pitanja koje sam postavila. Ja se, naime, nisam obratila Vama.

Uz dužno poštovanje, srdačan pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ninana, Hurus je savjetima pomogao mnogima na ovom forumu i dovoljno je potkovan argumentima.

 

Dobro vam je odgovorio i očito je to napravio u najboljoj namjeri. Jer ovo što vas je on pitao, vjerojatno bi vas pitala i komisija, odnosno poslodavac.

Da, to što ste se za sad samo naručili na pregled/razgovor kod psihijatra vam ne znači previše što se nekakvih komisija tiče.

 

Puno sreće u rješavanju nezavidne situacije u kojoj se nalazite.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ninana, Hurus je savjetima pomogao mnogima na ovom forumu i dovoljno je potkovan argumentima.

 

Dobro vam je odgovorio i očito je to napravio u najboljoj namjeri. Jer ovo što vas je on pitao, vjerojatno bi vas pitala i komisija, odnosno poslodavac.

Da, to što ste se za sad samo naručili na pregled/razgovor kod psihijatra vam ne znači previše što se nekakvih komisija tiče.

 

Puno sreće u rješavanju nezavidne situacije u kojoj se nalazite.

 

Ja sam se ovdje javila za pomoć, a ne da me se naziva simulantom između redova. Hvala Vam što ste mi poželjeli sreću, jer, da, meni je potrebna, simulantima nije. Oni poput riba vrhunski plivaju kroz ovo more bezakonja.

Srećom, meni ne padaju one najcrnje misli na pamet.

Samo bih savjetovala sve vas koji ovdje odgovarate ljudima da to činite malo obazrivije.

Ja sam osobno zažalila što sam se uopće obratila za pomoć.

Kad se jednog dana, ne dao dragi Bog, desi neka nova "Ivana Fogadić", svi će opet biti pametni i mudri...da nam je barem rekla, da se barem požalila, bla bla bla...

Evo, ja sam se požalila i "dobila po nosu". Ponekad je pokazivanje razumijevanja najviše što čovjeku treba. Ja ga od gospodina Hurusa nisam dobila, no to je sad nevažno. Samo se zapitajte kakvo smo mi to društvo...

Oprostite na smetnji, neću više savjete tražiti ovdje. Budem li ih mogla ikome dati, učinit ću to u inbox, kao što sam to činila i do sad. Ugodan dan svima želim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja se iskreno, bez imalo sarkazma, mogu samo nadati da Vi niste pravnik. Jer ako jeste, obzirom na formulaciju rečenica i Vašu gramatiku i pravopis, onda smo uistinu u (citiram Vas) truloj državi.

Ako me ništa ne razumijete, onda nemojte mudrovati oko pitanja koje sam postavila. Ja se, naime, nisam obratila Vama.

Uz dužno poštovanje, srdačan pozdrav.

Poštovana ninanana,

Vi ste mene bacili u bed. Ja sam jako zabrinut,za svoju profu z rvackoga, ak je živa (ak ni, sigurno se v grobu prevrača) ! Da ona zna kak se ja zražavam ,kak sam ja u svađi jotovanjem,palatalizacijom ,padežima,-Či ć, a dala mi je naaaaategnutu dvojuku na maturi VIII-e experimentalne matematičke gimne 1969-te ,vu Dobojskoj, Zagreb, Trešnjavka slobodni radnički teritorij.

A tek ovi naši moderatori? Kaj oni čekaju? Oni su bar pravniki. Pa molim na predlog cenjene kolegice: odmah sve nepismene šljakere i ostalu bagru,mam šupirati. Kaj buju oni nepismeni tu savete delili? Tu na portalu imaju sudelovati samo lektori z filozofskog, i to samo ak su pravniki?! Ak nisu i njima šupkarta.

A to kaj ja Vas ništ ne razmem Poštovana: Preveć iskustva ja imam ko inž. kaj sam bil između nakovnja(šljakera) i čekića(poslodavaca) u 35 godina šljake ,kao rukovodioc desetak industrijskih proizvodnji , i ove i bivše države i radil sa stotinama šljakera i desecima direktora i poslodavaca.

I kažete : niste se obratili meni.Niste. Obratili ste se nama. Ja sam Vas u dobroj vjeri savjetovao prema svojem skromnom znanju radnog prava, prema vlastitom iskustvu i iskustvu drugih. I nisam Vam mudrovao. Rekao sam Vam, istinu. A to, čini mi se, nije zabranjeno.

No ako se Vama ne sviđa moj stil? Mislim da to nije moj problem. Razni krajevi,ima razne šatre. Mi z Trešnjavke imamo ,ovu. A Trešnja rekoh: Uvek je bila slobodan teritorij.

Eto poštavana. Moje su namjere bile časne. Ispričavam se ako sam Vas nečime uvrijedio. No svi smo mi samo ljudi,griješimo i krivo procjenjujemo. Naravno, isto je dozvoljeno i Vama.

Srdačnan pozdrav i sve naj-haj!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam se ovdje javila za pomoć, a ne da me se naziva simulantom između redova. Hvala Vam što ste mi poželjeli sreću, jer, da, meni je potrebna, simulantima nije. Oni poput riba vrhunski plivaju kroz ovo more bezakonja.

Srećom, meni ne padaju one najcrnje misli na pamet.

Samo bih savjetovala sve vas koji ovdje odgovarate ljudima da to činite malo obazrivije.

Ja sam osobno zažalila što sam se uopće obratila za pomoć.

Kad se jednog dana, ne dao dragi Bog, desi neka nova "Ivana Fogadić", svi će opet biti pametni i mudri...da nam je barem rekla, da se barem požalila, bla bla bla...

Evo, ja sam se požalila i "dobila po nosu". Ponekad je pokazivanje razumijevanja najviše što čovjeku treba. Ja ga od gospodina Hurusa nisam dobila, no to je sad nevažno. Samo se zapitajte kakvo smo mi to društvo...

Oprostite na smetnji, neću više savjete tražiti ovdje. Budem li ih mogla ikome dati, učinit ću to u inbox, kao što sam to činila i do sad. Ugodan dan svima želim.

ninanana,

Poštovana, moram se javiti na ovo gore.

Ako itko na ovom portalu može imati empatiju i razumjevanje i znati što se Vama događa u ovim danima , to sam zasigurno ja. Umirovljen 2011 g sa 35g.staža i 60 g.starosti. Od tada sam u Invalidskoj mirovini. Prije toga sam šestgodina vodio rat sa poslodavcem dok mi se jedan dan nije suzila slika pred očima. Skoro sam napravio glupost. Sin me spriječio . Drugoga dana bio sam u takvom šoku da se nisam mogao kretati,govoriti,misliti. Otišao sam u Sveti Ivan-Jankomir. Proveo tamo u nekoliko navrata 14 mjeseci. Upoznao divne ljude, sapatnike,brojne branitelje, ljude raznih zanimanja ,vjeroispovijesti i osoblje koje ima bezgranično strpljenje,suosječanje i znanje. Nevjerojatno je to iskustvo. Ničime do tad mjerljivo. Shvatiš da su oni „unutra“ normalniji od mnogih vani. I u tom sam se razdoblju počeo zanimati za radno pravo. Pomogao sam sebi,svom sinu,i mnogima sa ovog portala kada sam sudjelovao kao Cigo1 i sada kao Hurus.

A to da nisam bio obazriv, možda u nekom trenutku i nisam. Ali neki put ,slang i žustrina potaknu sugovornika sa druge strane, da ČUJE. Slušati nekoga i čuti ,nije isto. A da ne čujete, to je činjenica iz prijašnjih Vaših posova. To nije dobro. Za Vas.

Toliko o tome. Vruče je . A i umorio sam se.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

Poštovani, dugujem Vam ispriku za moj odgovor na pokušaj Vaše pomoći meni.

Evo, javnim se putem ispričavam.

Što se mog stanja tiče, ono je isto. Zato sam odlučila, bez obzira na kredite, ovrhe i sve drugo, dati otkaz i maknuti se iz tog pakla koji je osnovni i glavni uzrok svega. Zdravlje je ipak na najvažnijem mjestu.

Ne mogu trpjeti ponižavanje na poslu, a niti stav povjerenstva prema meni kao simulatoru.

Sad sam na vikendu, sutra se vraćam u bolnicu i mislim da ću ostati kod gore navedenog stava.

Malo sam oduzila, a samo sam Vam se željela ispričati.

Lijepo Vas pozdravljam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija