Jump to content

Pomoc u vezi osiguranja


anonimno

Preporučene objave

Prije otprilike godinu i pol imao sam prometnu nezgodu.Uglavnom ja sam naplatio svoju stetu od njegovog osiguranja(Euroherc), ali je i on od moga(Allianz).Na sljedecoj registraciji uzeli su mi 15% bonusa, i kazali da ako nisam kriv da ce mi vratiti bonus i 500-tinjak kuna koje sam dao vise.Ove godine sam dobio rjesenje od prekrsajnog suda u kojem pise da smo oboje krivi, ja zbog prekoracenja brzine, a on zbog nepropisnog skretanja i za izazivanje prometne nesrece.Rjesenje sam odnio u Allianz, s obzirom da pise da nisam kriv za izazivanje nesrece i da mi ako imam pravo vrate bonus i novce.Kad sam nakon dva mijeseca isao registrirati auto vratili su mi bonus ali ne i novce, za sto su mi rekli da jos postoji neko potrazivanje i da kad se to rijesi vratit ce novac.Danas me je nazvala zena iz Allianza i rekla da je njihova pravna sluzba rekla da posto u rjesenju pise da smo oboje krivi i da u rjesenju nema pecata pravomocnog suda nemam pravo na povrat novca ni bonusa, ali da ce mi ona ipak bonus ostaviti iako nebi smjela.Inace rjesenje sam dobio od Prekrsajnog suda u Zagrebu.

Molim vas da mi kazete imam li pravo na povrat novca,a i bonusa koji mi je trenutno vracen.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bonus se ne vraća preko noći,kako ti misliš postoje zakoni,pravila,agencija koja nadzire djeljenje bonusa, a što se tiče prelaska u drugo osiguravajuće društvo i dobivanje bonusa jednostavno zaboravi da ćes dobiti svoj bonus, jer HANFA ima vrlo strogu kontrolu djeljenja( gubitak mjesta u upravi, velike kazne idr.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ocito nisi dobro procitao kaj sam napisao.Dakle prije nego sam dobio rjesenje u Allianzu su mi rekli da ce mi vratiti bonus i dio novca kojim sam preplatio osiguranje ukoliko nisam kriv za nesrecu.U rjesenju pise da je DRUGI SUDIONIK KRIV ZA NEPROPISNO SKRETANJE I IZAZIVANJE PROMETNE NESRECE, a meni je izrecena samo kazna zbog prekoracenja brzine.BONUS mi je vracen prilikom osiguranja vozila nakon sto sam im prethodno dostavio rjesenje, a za ostatak novca su mi rekli da ce mi biti vracen jer kod njih jos uvjek stoji neko potrazivanje od drugog sudionika nesrece.Prekjucer me nakon dva mjeseca od dana kad sam osigurao auto nazvala zena iz Allianza i rekla da nemam pravo na povrat novca preplacenog osiguranja(oko 500kn), jer je njihova pravna sluzba rekla da posto u rjesenju pise da smo oboje krivi i da u rjesenju nema pecata pravomocnog suda.A sto se tice bonusa, njega ce mi ipak ostaviti na 50%.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija