Jump to content

nepotpisani prekršajni nalog


anonimno

Preporučene objave

Ovako nisam potpisao prekršajni nalog na licu mjesta kad sam napravio prekršaj(nisam uopće odbio nego me policajac pitao dali ga želim potipisati ja sam pitao da li moram on je rekao da ne pa ni nisam),na mjestu mog potpisa piše odbio uručeno, da li trebam poslati prigovor u roku od osam dana ili će mi doći na vrata da primim nalog i potpišem da sam ga primio.Ustvari kakva je procedura da li uopće to ima veze što nisam potpisao i da li će mi to pomoć da dobijem na vremenu(zastari).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To šta si se pravio fakin :-) i nisi čovjeku potpisao nema nikakve veze što se tiče rokova. Ako stoji Odbio potpisati nalog se smatra uredno uručenim. Čak, štoviše - kod zapisnika o alkoskopiranju kada vozač napuše, a potom odbije potpisati smatra se kao još jedna potvrda više da je isti bio pijan.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mozes se braniti na sudu da svojim potpisom,odnosno nepotpisivanje nisi priznao cinjenicno stanje na nalogu

 

a i da ga je potpisao, time se jos uvijek ne smatra da je nesto priznao ili slozio se sa cinjeicnim stanjem...

 

uglavnom, potpisao ili nepotpisao je potpuno isto, a pogotovo ni na koji nacin nece utjecati na zastaru/duzinu postupka...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija