Jump to content

Ina-ms


scarwin

Preporučene objave

Pozdrav, ne znam jeste li upoznati sa trenutnom situacijom u INA maloprodaji, al uglavnom ukratko, nakon šta su iz uprave dali 30ak benzinskih postaja na upravljanje poduzetnicima, i bez najave i bez ičega prebacili sve radnike tih postaja na novog "vlasnika", sindikati su se ka pobunili i pokušali spriječit taj projekt " franšiza". Tada su u ini osnovali novu firmu "INA MALOPRODAJNI SERVISI" i na tu firmu će prebacit sve radnike i sve benzinske postaje, i tu se prava radnika znatno smanjiti (sa nekih 5500-6000kn na 3200-3500, kako kome). Sad su radnicima poslali ugovore u kojima moraju potpisat sporazumni raskid ugovora sa inom i potpisivanje novog sa ina-ms om..tko ne potpiše ugovor bit će proglašen viškom i dobija otkaz naravno.. Sad me onako odoka zanima legalnost svega toga, ako ste me išta shvatili haha

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možda nije odgovor baš na vaše pitanje ali sindikat kaže da je odradio svoje.http://sing.hr/pdf/info/info151.pdf

 

 

ništa nisu oni odradili, odradili su da zaštite svoje gu.ice, a za radnike ih boli briga kratko i jasno.

 

ps jedan od sindikalista koji je bio glavni u pregovorima zgibao je sa velikom otpremninom to su sindikati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija