Jump to content

Pad s bickikla radi tuđeg psa


Gox2312

Preporučene objave

Pozdrav

Znaci neki dan sam imao nezgodu kada sam se vracao s posla.Vozio sam se biciklom i na mene je krenuo pas ovcar neki, zaletio sa na mene i pod pedalu i pod nogu srusio me s bicikla.Najvise je stradalo rame a boli me cijela lijeva strana..kvrga i zgrebano celo od udara u asfalt,izguljeni nos,usnica puknula,natuceno rame i noga,2 dana je proslo ja jos uvijek ne mogu ruku dici..Na hitnoj sam bio na snimanju ali na srecu nista nije puknuto..Zavrsio sam na bolovanju i na tabletama radi bolova.Ne mogu bas ni spavat jer me boli sve vise..danas me boli rame kompletno, nos,kuk,gornji dio noge i vrat.Sad za sve je kriv vlasnik zbog nemara.pas je inace na lancu u nocnim satima ga pusta pas bjezi iz dvorista i provodi vrijeme na cesti i napada tako bicikliste i aute.Vlasnici su upozoreni vise puta radi toga ali niko nije reagirao.Bilo je nekih ozzljeda i prije kod drugih radi psa ali nista stgrasno sve do sad.Umjesto da slozi ogradu da ne bjezi ili da slozi box neki dao je psa uspavat.E sad jel se se isplati dizat privatna tuzba ili ako bi se islo na neki dogovor za neku odstetu koja bi cifra bila otprilike ako neko zna?Da je prvi put oprostio bi mu taj nemar ali nije prvi put ,bio je upozoren nekoliko puta radi psa i nista nije napravio tako mislim da ne mogu preci bas tako preko toga..imam samo srece da nisam jace lupio s glavom jer sam vjerovatno na ruku prvo opao a onda s udario s glavom i nosom..

hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vlasnici su izasli van odmah jer su culi da se nest dogada i vidli su da se radi o njihovom psu..nudilisi su mi da me voze na hitnu itd..policija se ceka da izade jer je navodno hitna prijavila dogadaj...Svaki susjed u ulici zna da je pas takav bio i kao sto sam napisao bilo je i drugih padova zbog psa samo moj je najgori pad do sada..Vlasnici znaju da su krivi i znaju da ne voli bicikle i gume i da se zaletava na bicikliste i aute..ispricali su se i dali su psa uspavati drugi dan tako da mislim da to ne bi bio problem dokazat..ravna je cesta...moja krv je jos uvijek na cesti ispred njihove ograde...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

gledajte mislim ja i ovak se nisam mislio zamarat sa tuzbom a oni jesu u strahu od toga..svaki dan me dolaze pitat kak sam itd..

rade bi da se dogovorimo za neku odstetu ovako..samo neznam ni kolko bi bilo posteno trazit s obzirom da sam zbog bolovanja i ne mogucnosti rada vec sad u gubitku od 1000 kuna

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija