Jump to content

problem sa najmodavcem


zgzgtea

Preporučene objave

Dvije godine sam bila podstanar kod jednih ljudi. Dogovor o najmu je bio izmedu nas i gospodina ali o svemu je odlucivala njegova mama.

kad smo usli u stan bio je obecan ugovor o najmu i prijava prebivalista. Prebivaliste smo napravili ali ugovor su stalno izbjegavali. Dali smo 2000 kn. Pologa.

Nakon 2 godine idalje nemam ugovor o stanu i podstanar sam na crno. Skupio se dug za stanarinu i rezije 20 000 kn. To smo stavili na papir sa datumom i potpisali jedan i drugi rok u kojem cu vracat novce i na koliko rata. Do danas je uplacena svaka rata tj uplaceno je oko 8000 kn. I sad sljedi nova rata koju bi takoder uplatila. Ali problem je nasto sto je u taj dug umjesan racun za max tv. Jer su raskinuli ugovor i naplatili kompletno potrazivsnje i kad smo usli u stan gazda je pristo na internet i mi smo preko interneta uzeli paket adsl i max tv i kad je paket stigo postom potpisali smo preuzimanje. Sad njegova mama oce podnest prijavu na policiji da smo uzeli max tv bez njenog znanja i da smo krivotvorili potpis i na dug nam dodat racin za t com od 3000 kn. Koji je vec uracunat u dug. I jos dolazi

** Na vrata nasim roditeljima koji nemaju veze sa icim niti sta znaju o nasem dugu. Prijeti tuzbom na sudu za novce i prijeti policijom za krivotvorenje potpisa. Ponavljam ugovor o stanu nismo imali i nisu ga htijeli napravit. A rate se placaju sa 5 mj

Ove godine i sve placeno na vrijeme. Molim pomoc oko toga sta mi mogu napravit i sta da ja napravim.

 

Ps. On je bivsi policajac ima oruzje u kuci bio u lovoru i psihicki je bolesnik tj. Pije jake tablete da bi bio smiren. A njegova mama je pokrenula sve ovo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Problem leži u tome što je Max uzet na vaše inzistiranje, a sada je raskinut ugovor bez vašeg znanja (tako ispada). Pokušajte se nekako dogovoriti, pogotovo ako i dalje stanujete u tom stanu. Nije realno da plaćate nešto što ne možete koristiti, ali s druge strane, ako dosada niste plaćali, onda je i pravo najmodavca da štiti svoje interese, tako da je najbolje naći se u sredini.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mi ne zivimo vise tamo. Taj dug od t coma od 3000 kn. Je vec uracunat u cijenu tj dug sto smo im duzni i ponavljam da im se to svaki mj. Normalno placa. Znaci vlasnik ili njegova mama je od 8000 kn. Koje smo im vec uplatili mogla platit t com. Ali ona zeli da mi to ponovo platimo ili nadodamo jos 3000 na dug. A vec je uracunato u dug. I sad oce ic na ploliciju za potpis i na sud za dug. I ja neznam sta napravit jer se rate placaju duplo nemislim placat a vlasnik nema ugovor o najmu tako da neznam po kojoj osnovi ce me tuzit. A t com kazem je vec uracunat u dug ali ona oce ponovo da se racuna. I tesko se bilo sta raspravljat sa njima jer su kako teski ljudi on samo slusa sta mu mama govori a od nje nikako doc do rijeci.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kad smo dogovarali stan vlasnik je pristo da uzmemo internet tako da nije bilo bez dopustenja. Problem je nasto kad je zbog neplacenih racuna max tv iskopcan sto je vlasnik takoder znao i na odlasku iz stana su svi racuni i najamnine zapisane potpisane sa obje strane i navedeno je placanje u ratama. A sad njegova mama tvrdi da moramo platit t com i da smo krivotvorili potpis sto uopce nije istina a racun od max tv tj t coma je vec zapisan

uređeno: od G-man
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija