Jump to content

nemoguc poslodavac


sminkica

Preporučene objave

Pozdrav!

 

Molila bih da mi neko pomogne oko sljedece stvari:

moj poslodavac je donio odluku da se u uredu u kojem radim ukine internet konekcija iako se 70% posla obavlja na taj nacin. Svi smo izrazili svoje neslaganje. Suspendovani smo na 15 dana, necemo dobiti pola plate i sad gospodin radi na tome kako da nas otpusti. Zanima me imamo li zakonskog osnova da ga tuzimo odnosno na koji nacin se mozemo zastiti od ovakvog tiranina.

 

Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

A da li ste se pitali niste li pretjerali surfanjem a premalo radili?Možda bi bilo bolje da vam je umjesto ukidanja interneta uručio otkaze!

Kad ja slučajno uđem u ured u vrijeme kad me se ne očekuje i vidim djelatnike da vise na forumu,vicevima i sl. a s druge strane govore da ne stižu obavit posao , žale se i kukaju a ja im sve plaćamdođe mi zlo.Pa čim nađem njima zamjenu oni dobiju radnu knjižicu uz tople želje da uživaju zajebavajući se doma.I zašto bi vi tužili tiranina?Bezveze.Pa ako vam nešto ne paše siguran sam da su vam vrata širom o t v o r e n a .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija