Jump to content

kupovina na javnoj dražbi


tanjamici

Preporučene objave

Molim vas ako znate postupak kupovine parcele na javnoj dražbi.U susjedstvu je sudskim putem, od strane banke, dano na pridaju javnom dražbom parcela u mom susjedstvu odnosno tik do moje parcele koja bi mogla poslužiti i kao dvorište.Ta ista parcela ima preko tisuću kvadrata i u tom obliku se prodaje.Dali postoji mogućnost da ja otkupim npr. 200m2 te iste parcele,odnosno dali je to inače pravno moguće,jer nemam za cijelu novaca.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim vas ako znate postupak kupovine parcele na javnoj dražbi.U susjedstvu je sudskim putem, od strane banke, dano na pridaju javnom dražbom parcela u mom susjedstvu odnosno tik do moje parcele koja bi mogla poslužiti i kao dvorište.Ta ista parcela ima preko tisuću kvadrata i u tom obliku se prodaje.Dali postoji mogućnost da ja otkupim npr. 200m2 te iste parcele,odnosno dali je to inače pravno moguće,jer nemam za cijelu novaca.Hvala

 

uglavnom zaista se proda se samo ono osto je nastelano za poznate ili posoji neciji interes vezan za tu lokaciju

 

ostale se neuspjesno prodaje po humoristicnim cijenama

 

ako pronadete jednog ili vise partnera mozete se uortaciti pa kupiti za polvinu one cijene koju su oni lupili, cijelu parcelu ako ne bude interesa sa strane

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija