Jump to content

Ovrha i administrativna zabrana


moniq

Preporučene objave

Kako je moguce da pored ovrhe jos dodje i adminastrativna zabrana...zar nije pravilo da se radniku mora ostavit 2/3 place?....

Slucaj: eos je otkupio moj minus i nije se mogao naplatit nikako i sad sam pocela radit i posalju mom poslodavcu da moraju mi skidat sa place iako sampod ovrhom...molim vas da mi netko pojasni sto prije da mogu kontaktirati racunovodstvo..hvala..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jel mi može netko objasniti proceduru. Naime,prije mjesec dana bio mi je sud. ovršitelj za popis stvari, na temelju duga iz 2007. g. od 600 (parking)kn koji je sada uvećan za troškove na 3200 kn. Ovo zadnje riješenje nisam dobila kada je doneseno (u 9. mj. 2015) već mi je on sada uručio. Nisam imala mogučnost za žalbu i pozivanje na zastaru. Kaže da se parking ne može naplatit na plaći, pa da ne ode u zastaru vrši se ovrha nad pokretninama. Molila sam odgodu 3. mj. da ću u ratama platit dug. Da li je moguće pozvat se na zastaru i kako je moguće da ja nisam dobila riješenje tada kad sam se mogla žalit? Što točno smiju popisat i zaljenit, koliko sam iščitala zakon o pljenidbi, praktički mi nemaju šta uzet jer imam samo ono neophodno za život s troje djece. Hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija