Jump to content

T-com ugovor obnovljen preko telefona


Sjebek

Preporučene objave

Pozdrav!

Prije nekih mjesec dana sam uoćio da je moj ugovor obnovljen na još dvije godine a znam da ga ja nisam obnovio! Našao sam datum kada je obnovljen i sjetio se da me tada zvao operater iz T-com-a i ponudio mi nekakvu tarifu za telefon, kao da ću tako uštedjeti nekoliko kuna na telefonu na što sam i pristao ali niti jednom pri tome mi nije spomenuo da će mi se ugovor obnoviti za sve 3 njihove usluge koje mi do sada pružaju!

Poslao sam im žalbu u kojoj sam naveo da želim da mi se ukine ta nova ugovorna obevza ali sam dobio negativan odgovor!

Poslao sam opet žalbu i onda sam dobio odgovor pisanim putem da taj moj zahtjev nije moguće odobriti i da sve ostaje kako je i bilo!

Molim Vas, pomozite, šta mi je ćiniti da taj novi ugovor storniram i da mi se vrati stari ugovor koji mi traje do 6. mjeseca ove godine!

Unaprijed zahvaljujem!

Jurica

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav!

Prije nekih mjesec dana sam uoćio da je moj ugovor obnovljen na još dvije godine a znam da ga ja nisam obnovio! Našao sam datum kada je obnovljen i sjetio se da me tada zvao operater iz T-com-a i ponudio mi nekakvu tarifu za telefon, kao da ću tako uštedjeti nekoliko kuna na telefonu na što sam i pristao ali niti jednom pri tome mi nije spomenuo da će mi se ugovor obnoviti za sve 3 njihove usluge koje mi do sada pružaju!

Poslao sam im žalbu u kojoj sam naveo da želim da mi se ukine ta nova ugovorna obevza ali sam dobio negativan odgovor!

Poslao sam opet žalbu i onda sam dobio odgovor pisanim putem da taj moj zahtjev nije moguće odobriti i da sve ostaje kako je i bilo!

Molim Vas, pomozite, šta mi je ćiniti da taj novi ugovor storniram i da mi se vrati stari ugovor koji mi traje do 6. mjeseca ove godine!

Unaprijed zahvaljujem!

Jurica

 

http://www.zakon.hr/z/193/Zakon-o-za%C5%A1titi-potro%C5%A1a%C4%8Da

čl. 73.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija