Jump to content

Zahtjev HEP-a za obavljanje zemljanih radova na mom posjedu


Nada007

Preporučene objave

Zbog kvara na podzemom kablu u jednoj fazi, gdje je nekoliko domacinstava ostalo bez struje HEP-ovi tehnicari su uz pomoc instrumenata locirali mjesto kvara. To je u mom vrtu cca 1.5 metar od zivice koja granici s ulicom. Premda nisu u potpunost sigurni da je ta lokacija tocna oni su trazli da kopaju kanal u mom vrtu. Tom prilikom bi mogli ostetiti zivicu, kao i sustav za navodnjavanje. Taj kabel je polozen uzduz moje i susjedove zivice prije vise od 20 godina, te je moguce da ce se i ubuduce kvarovi na tom dijelu desavati. Alternativa bi bila postavljanje novog kabela na ulicnoj strani.Da li sam obvezna pristati na zahtjev HEP-a? Napominjem da bi mi ta opercija prouzrokovala velike troskove, koju ja iz svoje mirovine be bih mogla podmiriti. Unaprijed zahvaljujem na savjetu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

niste obvezi pristati! kao sto i kazete trazili su vasu suglasnost! - iskreno nemojte im ju dati!

jer ako im ju date jednom doci ce i drugi put i pozivati se na istu!

 

ili im dajte obvezno uz uvjet vracanje svega uz prvobitno stanje, za neku mjesecnu naknadu postavljanja/odrzavanja kabela na vasem posjedu.

 

ili neka si ga izvole vjesati okolo gdje nije vase...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija