Jump to content

Ne želim produžiti ugovor,a radim 3 god i 1 mj


Nestarobert

Preporučene objave

Istekao mi je ugovor o radu krajem 6.mjeseca,u međuvremenu sam nastavio raditi,nije mi nuđen novi ugovor.Sada nakon sto mi i zakonski poslodavac mora dati ugovor na neodređeno,on mi ga nudi sa datumom prije isteka 3 godine rada,koja su moja prava ako ne zelim potpisati ugovor a radim u firmi 3 god i 1 mjesec,moram li dati otkaz ili jednostavno me moram potpisati ugovor, najviše me brine sto je proslo 3 godine,zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kako ste nastavili raditi kod poslodavca i nakon 3 godine, smatra se da ste „zaposleni na neodređeno“, potpisali vi ovaj novi ugovor ili ne – svejedno je, ako ne potpišete vrijede uvjeti iz zadnjeg ugovora uz tu razliku da ste sada na neodređeno.

Ako više ne želite raditi tamo, morat ćete dati otkaz redovnim putem, onda je otkazni rok mjesec dana i dva tjedna. Naravno, možete  i sporazumno prekinuti radi odnos, ukoliko je poslodavac voljan – tu onda možete dogovoriti štogod. U oba slučaja nemate pravo na burzu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija