Jump to content

Saslušanje kod razvoda


anonimno

Preporučene objave

Sve ovisi kakvi su supružnici!

Ako se nakon tužbe drugi suglasi sa razvodom braka, onda je sve odmah gotovo!

No, ako ne zna biti neugodno, jer emocije znaju prevladati!

Stoga, ako je osobno, smiriti se do maksimuma, očekivati najgore od druge strane - barem ćete biti pripremljeni na sve! A ako bude kulturnjie, onda će vam biti lakše nego da očekujete kulturu, a onda kaos!

je napisao:

Kako izgleda saslušanje na sudu kad jedan od supružnika tuži drugog radi razvoda braka?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne mora biti tragično, u mom slučaju je bilo vrlo brzo, njih se tiče jedino pravna strana, ko kome koliko novaca i slično! ALI BUDITE OPREZNI što govorite, DOBRO PREGLEDAJTE ZAPISNIK SA RASPRAVE jer često napišu nebuloze! ODMAH se žalite na svaku nepreciznost ili nejasnoću u zapisniku, i svakako uporedite to kasnije sa presudom! iskoristite raspravu da dogovorite SVE DO DETALJA, nemojte ništa ostavljati za međusobni dogovor ili za kasnije. OPEĆI ĆETE SE! Ja sam vjerovao pa sam dobio presudu koja nema NIKAKVE VEZE SA IZREČENIM NA RASPRAVI! Nisam se stigao žaliti jer sam bio teško povređen u bolnici, moja majka je primila presudu bez mene. To je rezurtiralo time da sad ne mogu viđati svoje dijete, bivša me ucjenjuje kako hoće i kako joj se svidi, a ja nemam načina da dokažem da sve to nije bilo tako rečeno na sudu. SUD NE PRIZNAJE VLASTITI ZAPISNIK AKO ZAKASNITE SA ŽALBOM NA PRESUDU! Sve u svemu, nije strašno ali INSISTIRAJTE NA DETALJIMA jer poslije ne važi: DOGOVORILI SMO SE! Moja bivša je u SVOJOJ TUŽBI INSISTIRALA DA JA VIĐAM DIJETE SVAKI VIKEND I PREKO TJEDNA A SAD MOGU VIDJETI DJETE 48 SATI SVAKIH 15 DANA! PREDOMISLILA SE I NIKO JOJ NIŠTA NE MOŽE, mada zanemaruje djete i skoro nikad nije s njom, pokušava na taj način spriječiti da se dijete ne veže previše za mene! BUDITE OPREZNI, LJUDI TEK U NEKIM TAKVIM MOMENTIMA POKAŽU DVOLIČNOST I SVOJE PRAVO LICE! Dužina veze ili braka ne znači NIŠTA! Puno sreće!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija