Jump to content

Pravo na braniteljsku mirovinu


Zlatko Sigurin

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...
, Zlatko Sigurin je napisao:

Da li je moguće da imam pravo na braniteljsku mirovinu? Imam 6 mjeseci ratišta, 5 mjeseci u logoru, status HRVI-a 20% PTSP-a. Da li je ikako moguće da se od toga dobije mirovinu, ako tko zna neka odgovori, unaprijed hvala, lp.

Poštovani iz Vaših navoda je jasno da imate osnovne uvjete za ostvarivanje prava na na neku od mirovina po Zakonu o hrvatskim braniteljima. 

Odgovor na koju, kada i kako je ostvariti moguć je kad napišete koliko godina imate, koliko radnog staža i Vaše zdravstveno stanje.

Lp

uređeno: od prof
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Zlatko Sigurin je napisao:

Postovani Prof,

Imam 46 godina,30 godina radnog staza. Dijagnosticiran PTSP, probleme s kraljeznicom.

 Unaprijed hvala 

Lp

Zlatko

Poštovani Zlatko,

Sad je sve jasnije, nemate još pravo na prijevremenu starosnu ni starosnu mirovinu, ostaje Vam samo mogućnost odlaska u invalidsku mirovinu.

Konzultirajte se najprije sa svojim izabranim liječnikim i pođite do lokalnog ureda Ministarstva branitelja, potražite pravnika i zamolite ga da Vas vodi prema odlasku u invalidsku mirovinu.

Sve drugo je u nadležnosti medicinskih vještaka.

lijep pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija