Jump to content

Problem kupac-trgovac


eLaCiD

Preporučene objave

Naručio sam izradu i ugradnju novih ulaznih vrata u stan.
Prilikom naručivanja dan je avans.
Trgovac-proizvođač isporučio je i ugradio vrata za koja je nakon ugradnje konstatirano da imaju više oštećenja.
Upućena je reklamacija proizvođaču-trgovcu nakon koje je on telefonski nazvao i u razgovoru na moju molbu da vrata zamijeni bio vrlo grub s izjavom da se "ne da maltretirati"
Dan poslije upućujem mu na službenom obrascu Prigovor potrošača.
U pisanom (mailu) odgovoru trgovac-proizvođač ponudio je i opciju zamijene vrata novim neoštećenim u roku 15 dana ili smanjenje cijene za 5%.
Pisanim putem (mail) odgovaram da prihvaćam opciju zamijene vrata novim neoštećenim.
U roku deset dana trgovac-proizvođač dostavio je na ugradnju nova vrata za koja sam na mjestu ugradnje pozvan da ih prethodno pregledam.
Kod pregleda odmah je uočeno da su i ta druga vrata oštećena - oštećen panel vrata te ih odbijam preuzeti.
Nakon toga trgovac-proizvođač obaviještava me mailom da se "ne da ucijenjivati" i da potražim drugog dobavljača, a da mu ugrađena vrata dostavim natrag.
Napominjem da su njegovi djelatnici moja postojeća stara vrata prilikom demontaže i ugradnje prvih vrata uništili i odvezli na otpad.
Na taj njegov mail pisanim odgovorom (mailom) odgovorio sam da zahtijevam da se pridržava dogovora i isporuči nova neoštećena vrata kako je ponudio.
Na taj mail nemam odgovor.
Pitanje je šta mi je činiti.

 

uređeno: od eLaCiD
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija