Jump to content

psihicko maltretitanje i sirenje lazi


anonimno

Preporučene objave

Vec preko godinu dana jedna muska osoba koju sam vidjela 3 puta u zivotu i to vecinom radi posla a nakon toga da bi ju upozorila da me pusti na miru me maltretita i zlostavlja psihicki radi odbijanja njegovog udvaranja. Konstantno u ovih godinu dana objavljuje moje osobne podatke na internetu govoreci da sam osoba sa sumljivim moralom (Da se kulturno izrazim), te da sam ukljucena u neke ilegalne i zakonom kaznjive postupke -sto je apsolutna laz!! Na pocetku sam bila jako uplasena jer je na internetu objevljivao cak i gdje radim i gdje me je vidio u gradu u sto sam posumljala da me cak i prati no tada sam shvatila da je samo "pas koji laje", no ipak sam morala promjeniti i broj telefona. Prijavljivala sam ga i nadleznim abuse sluzbama, ali doticni samo mjenja "nickove" tako da nema nikakve pomoci o tome. Pokusala sam nestati, pa cak i razmisljam o promjeni imena i prezimena jer doticni jako steti mojem ugledu spominjuci i dan danas moje ime i ostale podatke u kojima navodi da se bavim svacime (jednom rijecju pokusavam me unistiti na sve moguce nacine). Neznam stvarno sto se moze uciniti da to prestane, jer se sve obavlja na internetu, a zasada nemam finacijskih srestava da se savjetujem sa nekim pravnikom. Pa vas ovim putem molim ukoliko postoji netko da mi moze dati kakav savjet sto se moze uciniti, jer sam zbilja vise ocajna :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija