Jump to content

termit


anonimno

Preporučene objave

Kako bi se rješio nedovršeni zahtjev hrv. branitelja za priznavanje prava na invalidsku mirovinu zbog opće odnosno profesionalne nesposobnosti za rad koja je posljedica bolesti (PTSP) zadobivene u obrani suvereniteta RH, a nastupila je 1999. god. odnosno invalidska mirovina priznata mi je 16. 12. 2001. god.Kada prema članku 16. novog ZOPHBDR trebalo bi utvrditi moje prosječne vrijednosne bodove na temelju pripadajuće osnovice za čin i ustrojbeno mjesto hrv. branitelja utvrđene za godinu koja prethodi godini u kojoj se ostvaruje pravo na invalid. mirovinu,dakle 2000. god. Prve osnovice utvrđene su za 2004. god. (članak 20. i 157. ZOPHBDR) radi određivanja mirovina u 2005. god.Za 2003.god. i bilo koju raniju godinu osnovice nisu niti će biti utvrđene!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Povečavaju li se invalidske mirovine djelatnih vojnih osoba (iz gardijskih postrojbi) ostvarene prema odredbama ZOMO prije početka primjene Novog zakona o pravima hrv. branitelja iz Dom. rata tj. do prosinca 2004. god..Ako se povećavaju ; kada !?

je napisao:

Kako bi se rješio nedovršeni zahtjev hrv. branitelja za priznavanje prava na invalidsku mirovinu zbog opće odnosno profesionalne nesposobnosti za rad koja je posljedica bolesti (PTSP) zadobivene u obrani suvereniteta RH, a nastupila je 1999. god. odnosno invalidska mirovina priznata mi je 16. 12. 2001. god.Kada prema članku 16. novog ZOPHBDR trebalo bi utvrditi moje prosječne vrijednosne bodove na temelju pripadajuće osnovice za čin i ustrojbeno mjesto hrv. branitelja utvrđene za godinu koja prethodi godini u kojoj se ostvaruje pravo na invalid. mirovinu,dakle 2000. god. Prve osnovice utvrđene su za 2004. god. (članak 20. i 157. ZOPHBDR) radi određivanja mirovina u 2005. god.Za 2003.god. i bilo koju raniju godinu osnovice nisu niti će biti utvrđene!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija