Jump to content

Susjedi iz pakla


tamai

Preporučene objave

Živim u zgradi koja ima prizemlje i dva kata i svega 13 stanova, od samog useljavanja, nekih 7 godina. Živim u prizemlju a do mene su se prije 2-3 godine uselili malo čudnjikavi ljudi. Mladi bračni par s bebom od godinu dana. Samim njihovim useljavanjem krenulo je maltretiranje u vidu lupanja po zidu i radijatorima s izgovorom kako beba ima fibru. Stanovi imaju lošu zvučnu izolaciju pa se može čuti što netko radi u susjednoj prostoriji susjednoga stana. Moja dnevna soba i kuhinja su naslonjene na njihovu spavaću i nakon 21 sat počinje lupanje po zidu i radijatorima da kao upozorenje da se utišam. Ja živim sama i ne stvaram nikakvu buku ili galamu ali zvuk mog tv prijemnika kada je i na najnižoj razini da ja mogu čuti, njih smeta i inzistiraju da ga ugasim. Poslije 21 sat mogu zaboraviti kuhanje čaja ili kakaa a ne daj bože večere, jer puštanje vode ili otvaranje kuhinjskih elemenata njih užasno iritira i tada mi dolaze prijetiti na vrata. Prijetiti uvijek dolazi muž koji je korpulentnije građe i malo zastrašujućeg izgleda. Svakog gosta su mi istjerali u 21 sat. S njima se uopće ne može razgovarati normalno. Ja sam stalno pod stresom i doslovno imam traume od njih. Ja u svom vlastitom stanu ne smijem hodati niti disati i ne znam više što da radim. Kakva su moja prava, mogu li uopće pozvati policiju zbog njihovih lupanja po zidu i radijatorima. Za dva dolaska na vrata imam svjedoke ali svjedoci nisu čuli što su mi je rekao samo znaju da je susjed iz pakla bio na vratima. Molim vas savjet.     

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija