Jump to content

klavir


anonimno

Preporučene objave

Radi se o javnom natječaju za radno mjesto profesora klavira u osnovnoj školi.

Natječaj je objavljen u dnevnom tisku i po okončanju na radno mjesto je primljena osoba sa SSS, koja nije udovoljila natječaju (nestručna zamjena). Ja sam se istodobno natjecala sa VSS završena Glazbena akademija, smjer prof.glazbene kulture i nisam primljena.

Smatram da su povrijeđena moja prava i sada sam odlučila zadovoljštinu potražiti na sudu. Međutim, u sindikatu učitelja su mi rekli da sam kao VSS imala prednost pred SSS, prema Zakonu o osnovnom školstvu iz 2005 godine.

Uputili su me da se prije suda obratim školskom odboru za zaštitu svojih prava. Odgovora nisam dobila i sigurno ga neću ni dobiti. Sada me zanima kakva je procedura za sudsku tužbu (nezaposlena sam i nemam novca pa bih se sama branila), pogotovo kada se zna da mi odbor nije ništa odgovorio a ako odgovori to će biti negativno po mene jer ravnateljica prima djelatnike a odbor imenuje ravnateljicu i tako dalje………

Smatra li se ovo radnim sporom ?

Kako istjerati svoje pravo ?

Hvala

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija