Jump to content

Dva automobila-jedna registarska tablica


anonimno

Preporučene objave

Prijaviti ili ne??? Glupo pitanje. PRIJAVITI IZ OVIH STOPA! Frajer je opasnost na cesti koji može nekoga ruknuti i onda??? To može biti u redu samo mulcu većem od njega samog... Pa ko je onda mulac komunistički? Prijavite ga, da ne napravi neko zlo. Nije tip sirotinja, on fura mečku i nema za registraciju! Fuuuuuujjjjjj!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja mogu shvatit da recimo neki romić ima za auto od 500 kunića, pa nema za registraciju i osiguranje. Kad ih vidim na cesti - hvata me jeza, jer nemaju osigurano vozilo, a ostvarit pravo na naknadu štete je gotovo pa priča iz SF-a.

Frajer vozi mercedes! Ajmo se sjetit Makarske u kojoj je sinek iz fine obitelji ubio dvije cure bez vozačke...

Ljudi moji shvatit treba jedno bez reg. oznake, osiguranja i vozačke ne sjeda se za volan. Ako takvih ima - to treba smetat svakog građanina.

Što ne bi opravdali i onog koji je zbog gubitka na kocki ubio oca dvoje djece. Ili ćemo reč - taj je u bajboku jer je dolijao... Gdje su granice dopustivog?

Jesu li prekršaji i kaznena djela dopustiva ako krivac ne bude uhvaćen? Jeli time što krivac nije uhvaćen umanjen? Nije! I zato ne treba pred takvima okretat glavu. Jer su realna opasnost u civiliziranom društvu. Još se iz tog društva sprdaju.

Prijavit mulca nego šta!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nazovi anonimno ili pošalji anonimno pismo najbližoj policijskoj upravi, normalno sa markicom, nakon toga ga oni urudžbiraju i proslijede najbližoj policijskoj postaji na postupanje!!!

Ako želiš ostati anoniman onda nećeš vjerovatno ni saznati rezultate policijskog postupanja osim ako ne uočiš da više ne prebacuje tablice!!

 

U svakom slučaju prijavi kurvinog sina!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

laufer je napisao:

ma pustite čovijeka na miru spijunske gnjide, nitko nije ugrožen, za neosigurana vozila odgovara hrvatski ured za osiguranje preko garantnog fonda... dakle, nek se čovijek vozi pa ako dolija već bude platio...

 

Daj mi molim te pošalji link, adresu ili telefon tog famoznog osiguravajućeg društva sa garantnim fondom!!!

Živo me zanima, da obavim razgovor sa osobama koje mi mogu potvrditi da ću dobiti odštetu ako budem imao sudar sa neosiguranim vozilom!!

 

Prije da će me poslati u Upravu za vodovod!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

laufer je napisao:

ma pustite čovijeka na miru spijunske gnjide, nitko nije ugrožen, za neosigurana vozila odgovara hrvatski ured za osiguranje preko garantnog fonda... dakle, nek se čovijek vozi pa ako dolija već bude platio...

 

Daj mi molim te pošalji link, adresu ili telefon tog famoznog osiguravajućeg društva sa garantnim fondom!!!

Živo me zanima, da obavim razgovor sa osobama koje mi mogu potvrditi da ću dobiti odštetu ako budem imao sudar sa neosiguranim vozilom!!

 

Prije da će me poslati u Upravu za vodovod!!

 

Mislim, našo sam to u Zakonu o osiguranju, međutim pitam se dal šljaka??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zakon o obveznim osiguranjima u prometu NN 151/05.. sve je to vrlo jasno.

No ispravak gornjeg navoda, rok je 30 dana, no možete tužiti i bez prethodnog mirnog zahtjeva, nije to procesna pogreška koja bi uzrokovala odbacivanje tužbe kao preuranjene već bi samo mogao eventualno pasti teret prvog ročišta na tužitelja..

Inače, ovi na netu koji daju krive savjete me užasno nerviraju, ako s temom niste na "TI" nemojte plašiti ljude...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija