Jump to content

Ponuda za sklapanje nagodbe


mirela_c

Preporučene objave

Poštovanje. Prije 3 dana zaprimila sam ponudu za sklapanje nagodbe koja je poslana od strane odvjetničkog društva. Poslali su mi da prema Telekomu d.d. imam dugovanje u iznosu 7.231,81 kunu, a nude mi nagodbeni iznos od 5.561,43, inače će biti prisiljeni na potraživanja što uključuje ovrhu. Smatram da nisam dužna platiti dug, s obzirom na to da je prošlo otp.4 godine, a do danas ništa nisu slali. Mene zanima kako mogu napisati pozivanje na zastaru, ili nešto tome slično?  Lijep pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 6 sati , mirela_c je napisao:

Smatram da nisam dužna platiti dug, s obzirom na to da je prošlo otp.4 godine, a do danas ništa nisu slali.

Do 26. travnja 2019. pokušavala se provesti ovrha preko novčanih sredstava tj. preko Fine.

prije 6 sati , mirela_c je napisao:

Mene zanima kako mogu napisati pozivanje na zastaru, ili nešto tome slično? 

Zastara nastup 10. godina od dana kada su u Fini prestali postupati po ovoj ovršnoj ispravi. Tako da Vam je nažalost pozivanje na zastaru u ovom trenutku, bezpredmetno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 24 minuta, Borbena7 je napisao:

Do 26. travnja 2019. pokušavala se provesti ovrha preko novčanih sredstava tj. preko Fine.

Zastara nastup 10. godina od dana kada su u Fini prestali postupati po ovoj ovršnoj ispravi. Tako da Vam je nažalost pozivanje na zastaru u ovom trenutku, bezpredmetno.

A ništa, očito moram platiti. Hvala Vam na uloženom vremenu i povratnim informacijama.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 2 minuta, mirela_c je napisao:

A ništa, očito moram platiti.

Ovom ponudom su se odrekli kamata, tako da to smatram dobrom prilikom da se riješite duga. Ukoliko imate mogućnosti u tom roku podmiriti, svakako im se javite, jer na ovaj način izbjegavate osima duga na ime kamate i buduće troškove postupka, a koji bi lako mogli premašiti iznos kamata i troškova na ime sadašnjeg duga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 8 minuta, Borbena7 je napisao:

Ovom ponudom su se odrekli kamata, tako da to smatram dobrom prilikom da se riješite duga. Ukoliko imate mogućnosti u tom roku podmiriti, svakako im se javite, jer na ovaj način izbjegavate osima duga na ime kamate i buduće troškove postupka, a koji bi lako mogli premašiti iznos kamata i troškova na ime sadašnjeg duga.

U mogućnosti sam platiti dug. Već sam se javljala putem e-maila odvjetničkom društvu i telekomu u vezi plaćanja, ali mi nisu na mail odgovorili već 2 dana. Nadam se da će mi poslati povratnu poruku u što kraćem roku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, mirela_c je napisao:

 Već sam se javljala putem e-maila odvjetničkom društvu i telekomu u vezi plaćanja, ali mi nisu na mail odgovorili već 2 dana. Nadam se da će mi poslati povratnu poruku u što kraćem roku.

Dovoljno je da kontaktirate samo odvjetničko društvo, javit će Vam se kroz koji dan, a ukoliko ne budu, slobodno im šaljite novi mail.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija